Zlatá cesta křídel očisty

Intenzivní cesta očisty  během 5 měsíců.

Cesta v propojení se s Bohem a nesoucí se na zlaté energii očisty. Je to cesta setkávání, kdy budou vyneseny na křídlech očisty právě ty programy, díky kterým se nemůžete posunout a vaše duše se tak nachází v utrpení. Provedu vás tímto očistným procesem, při kterém nám bude nápomocna vysokofrekvenční energie světla - vyvěrající srdce lásky Boha. Jakmile se ukotvíte v této zlaté energii světla, můžete se posunout ve svém životě. Pochopíte tímto očistným procesem, proč jste se nacházeli v utrpení. 
11 sezení během 5 - ti měsíců.

Vydejte se cestou intenzivní očisty, která vám otevře nové možnosti v životě a pomůže zarovnat karmické souvislosti. 

Během cesty se budete posouvat a budou vyvstávat i Vaše odčinění, nedořešené vztahy, budeme se věnovat odčinění, zpovědi duše. Zaměříme se na posílení těla, které je také důležité pro náš vývoj. Vše budeme směrovat do harmonie, rovnováhy života.

A možná začnete zcela nový život, tak jak jste ho doposud nezažili. Život v nekonečné lásce je darem sám o sobě. Kdo jednou pozná božské stavy, promění ho to a uchopí svůj život zcela jinak, takovýto život se potom mění od základu, tak abychom byli šťastni a prožili opravdu kvalitní život v láskyplném náručí Boha.

V božské mysli je vše možné. Nezáleží na věku, pohlaví, ale na otevřeném srdci, které chce prožít zázraky v životě, opět spatřit lásku, která je darem pro život. Láska nám dává vše. Je to darem Boha. Je to cesta zpět domů. Láska je trvalá, věčná. Stačí se jí  otevřít.

 

1 položek celkem
240 F 609607914 Ny5PLdml7pkUCtoqfrQ6Q1pI6mW5bZGM
Zlatá cesta křídel očisty
Vyrovnávací hodnota
99 114 Kč

Intenzivní cesta očisty  během 5 měsíců. Cesta v propojení se s Bohem a nesoucí se na zlaté energii očisty. Je to cesta setkávání, kdy budou vyneseny na křídlech očisty...

267
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz