Zlatá cesta křídel očisty

Intenzivní cesta očisty 5 sezení během 5-ti týdnů.

Cesta v propojení se s Bohem a nesoucí se na zlaté energii očisty. Je to cesta setkávání, kdy budou vyneseny na křídlech očisty právě ty programy, díky kterým se nemůžete posunout a vaše duše se tak nachází v utrpení. Provedu vás tímto očistným procesem, při kterém nám bude nápomocna vysokofrekvenční energie světla - vyvěrající srdce lásky Boha. Jakmile se ukotvíte v této zlaté energii světla, můžete se posunout ve svém životě. Pochopíte tímto očistným procesem, proč jste se nacházeli v utrpení. 
Počet sezení 5, a to během 5-ti týdnů.

Vydejte se cestou intenzivní očisty, která vám otevře nové možnosti v životě a pomůže zarovnat karmické souvislosti. 

A možná začnete zcela nový život, tak jak jste ho doposud nezažili. Život v nekonečné lásce je darem sám o sobě. Kdo jednou pozná božské stavy, promění ho to a uchopí svůj život zcela jinak, takovýto život se potom mění od základu, tak abychom byli šťastni a prožili opravdu kvalitní život v láskyplném náručí Boha.

V božské mysli je vše možné. Nezáleží na věku, pohlaví, ale na otevřeném srdci, které chce prožít zázraky v životě, opět spatřit lásku, která je darem pro život. Láska nám dává vše. Je to darem Boha. Je to cesta zpět domů. Láska je trvalá. Je zde pořád. Stačí se jí jen otevřít.

1 položek celkem
240 F 617071874 8Rf5VSPlL5PpDbOhR9pghWgeVGjQWvvH
Zlatá cesta křídel očisty
Vyrovnávací hodnota
99 899 Kč

Intenzivní cesta očisty 5 sezení během 5-ti týdnů. Cesta v propojení se s Bohem a nesoucí se na zlaté energii očisty. Je to cesta setkávání, kdy budou vyneseny na křídlech...

267
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz