Vstoupení do cesty SRDCE - 3 měsíce / ZASVĚCENÉ SRDCE

ZASVĚCENÉ SRDCE

Tohle setkávání po dobu 3 měsíců, Vám otevře nové možnosti a skutečné živé cesty srdce.

Postupně Vás uvedu do cest Vašeho srdce, zde se podíváme na Váš život zcela jinak.

Postupně budeme čistit Vaše srdce, provedu Vás zasvěcením živou láskou, které otevře srdce pro boží frekvence.

Vše se děje dle vůle nebes. Nic se nedá přesně naplánovat v těchto sezeních. V tom je to krásné. Dary, které dostáváme jsou darem nebes. Srdce je zázrak každého z nás na cestu života. Přijměte svoje srdce a lásku Boha, která nás zavlažuje na cestě a podporuje naše bytí ve velikosti a samotném přijetí sebe i s našimi chybami. Ovšem jsme otevřeni k posunu a vystoupení z našich nedokonalostí osudu a jsme sto si začít tvořit zcela i nový osud, který tvoříme v živém srdci, které je neustále zavlažováno láskou Boha. Takové srdce je potom bdělé a jasně nám prozařuje život. Láska boží má svoji vlastní inteligenci, která nás plně vede a vše se zalévá harmonií, radostí a hojnost kvete v našich životech. Sama jsem již zažila tyto zázraky - vánky srdce. Dotek Boha je laskavý a nekonečně dobrý. Jediný vánek směrem k nám, se v nás otiskne navěky věků.

ZASVĚCENÉ    SRDCE

 

Vstoupíme do jednotlivých vrstev Vašeho srdce. Začneme čistit nánosy kolem srdečního centra. Když obsahujeme blokády kolem srdce se vytváří takové ochraně obaly, které nepustí nic mimo světlo dovnitř. My tyto obaly můžeme cítit  jako zranění či bolesti srdce. Takové srdce se přirozeně zavírá, chrání se tak. My se potom vyhýbáme lásce, kterou skrze naše bloky vnímáme jako bolestivou. Tyto bloky se potom projektují do našich vztahů, oblasti hojnosti či zdraví.

Srdce se stvořeno Bohem a je to tedy přirozeně čistá oblast, která obsahuje boží frekvence. Jak tyto blokády uvolníme, srdce se samo začne otevírat a boží frekvence se mohou vyplavovat ven do našeho bytí a mohou tak zavlažovat náš život.

Budeme čistit vztahy, proměňovat Vaše pole tvorby. Podíváme se na možné cesty Vašeho rozvoje, uděláme takové rozbory Vaší cesty, kam se můžete vydat, kde jsou Vaše přirozené cesty života. Některé sezení budeme věnovat silné očistě srdce, necháme odejít nefunkční části životů, vše co bude pro Vás dovoleno. Po vyčištění, mohou vykvést Vaše přirozené dary duše.

Podíváme se na Váš život z vyšší perspektivy.

Počet setkání je zde individuální. 4-7 setkání po dobu 3 měsíců. Vaše srdce si řekne, až bude připraveno na zasvěcení a vstoupení do BOŽÍCH PROSTOR.

K sezení mohu pro Vás připravit Váš srdeční krystal, který se s Vámi vydá na cestu srdce. Postupně během této doby s Vámi poroste, budu na něm pracovat i mimo naše sezení. Předání a poslední aktivace bude při finálním sezení. Cena tohoto krystalu je 39 000 ,- Kč.

Cílem bude Vaše čistá a uvolněná cesta srdce. A naučíte se používat vlastní srdce pro vstupování do cest lásky, štěstí a hojnosti.

V setkáních se na Vás těším.

Katka

1 položek celkem
240 F 112511593 I72RcFqNDvDbzaElu9b9KtDzR6L7dDdm
44 000 Kč

ZASVĚCENÉ SRDCE Tohle setkávání po dobu 3 měsíců, Vám otevře nové možnosti a skutečné živé cesty srdce. Postupně Vás uvedu do cest Vašeho srdce, zde se podíváme na Váš život...

258
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz