Zasvěcení do říše Krystalu

Toužíte pracovat s kódovanými krystaly a rozšiřovat dále jejich krásu? Otevřela se mi tato možnost předávat zasvěcení pro práci s krystaly. Toto zasvěcení mi bylo otevřeno z vůle říše krystalu. Krystaly velice miluji a mám k nim jiný přístup. Velké kódované neodesílám, protože v rámci práce s nimi, se natolik stávají posvátné, že to skutečně nelze.

Ukáži Vám, jak s Krystaly komunikovat, jakým způsobem je možno s nimi pracovat a plnit je novými strukturami. Jakým způsobem fungují kódy v nich takto uložené. Provedu Vás říši krystalu a můžete zde najít silné pomocníky v rovině světla. Stáhnu Vám Vaše kódy pro práci s nimi. Připravím Vám velký kódovaný krystal, který bude Váš pomocník pro budoucí práci s nimi. S ním přijdou Vaše kódy pro práci. Pole Vaší budoucí tvorby se bude odvíjet od Vašeho vědomí. Samotná práce s krystaly Vás velice posune. Jsou to jemně - krásné energie, které se rozsévají všude po těle a posléze do našich životů. Vážím si jich jako světelných bytostí, vím, jak krásná je s nimi spolupráce. 

 

 

V rámci této cesty k posvátným Amuletům, Vám připravím velký kódovaný krystal a předám Vám cestu tvorby. V dalším sezení proběhne samotné zasvěcení. Potom již může začít Vaše samotná práce s krystaly.

 

Tato cesta obsahuje 3 sezení. 

Dvě cesty budou přípravné a v té třetí Vás zasvětím a budete trénovat samotné kódování krystalu. Ukáži Vám principy a způsoby tvoření. Vaše cesta se bude dále rozvíjet, což pochopíte dále ve Vaší cestě.

Cena je na dotaz.

Těším se na Vás v cestě.

S láskou Katka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz