O mně - moje tvorba

Vítejte ve světle Křídel Krystalů

Jsem vděčná za cestu křídel krystalů a energii, která se nese webem, je protkána láskou a světlem, kterou tvořím. 

Vážím si a v lásce přistupuji ke každému člověku.  Vím, že někdy mohou být naše životy zamotané a jen jako by jsme ztratili nit. Je vždy dobré se zastavit a zaposlouchat se do svého srdce. To často vyžaduje velké zklidnění. Však pokud se dlouho cyklíme, je dobré vyhledat pomoc. Duchovní cesta je vždy o rovnováze a nikdy nemáme chodit do velkých extrémů, pokud si to naše duše přímo nevyžádala. Zpravidla Bůh má pro nás připravenou cestu dobrou. Je potřeba se této cestě otevřít a vůbec si připustit, že taková cesta existuje a my nemusí již trpět. Naučené a vrytě zažité vzorce, nás vedou častou zpět my kolísáme mezi tím, co je možné a čemu jsme uvěřili.

V nekonečně tvořícím božském prostoru, kvetou naše cesty do krásy a plnosti života.

I přesto, že moje duchovní transformace byla hluboká a silná, pořád se posouvám a přijde mi, že čím více vím, tak jdu více do hloubky, a tím chápu ještě hlouběji principy života.

Zamilovala jsem si  pokoru k životu samému, který mnou protéká. Vždyť je to překrásná cesta k Bohu.

 Přeji každému, atˇpřijme lásku. Je to velký dar na cestu.

Naše utrpení vždy jednou ustane a my se posuneme. Důvěřujte a uvěřte ve svoji sílu lásky, která nás vede.

Ustát si svoje zkoušky a vydržet a stát se trvalým hodnotou v souladu s božím řádem.

Bůh nás bezpodmínečně miluje, jeho láska je laskavá a nekonečně dobrá. Jemné vibrace lásky nás ovívají do krásy.

Jak jsem hovořila o nekonečně mnoho cest, které vedou přímo k Bohu a o tom, že je vždy důležité následovat svoje srdce, tak moje srdce mne zavedlo k Bohyni Eset, která je božskou krásou. Její Svatyně sídlí energeticky blízko Země, takže se sem neustále vrací a pomáhá lidem. Právem je nazývána královnou lidí. Vděčím jí za propůjčené dary, díky nimž mohu tvořit a pomáhat lidem.

Mnohé mi v meditacích ukázala, techniky, které bych jinak nikdy nemohla znát. Důležitá je pomoc lidem a láska je dar a my se jí máme otevřít, jak pravila.

Země již vstoupila zcela do nové Éry lidstva. Věk vidění srdcem.

Já jako duše jsem prošla hlubokou transformací, včetně převibrování těla na rychlejší frekvence. Tohle mohu říci, že je to proces sám o sobě:)

Prošla jsem více systémy léčení světlem jako rodinné konstelace, EFT terapie I. II., andělské automatické písmo, cestu srdce považuji za nejsvětelnější, nachází se zde čisté duchovní světy, dlí zde světlo boží. Božská zář, která je skutečných lékem na vše. Proto se do hloubky věnuji cestě léčení srdce, kterou předávám na svých sezeních, kurzech dále.

Moje cesty se stále vyvíjí a já si užívám cestu poznání, která je protkána blažeností. Jsem vděčná, že mohu tyto poznání předávat dále.

Od mala jsem vnímala jakési propojení mezi světy. V klíčových momentech jsem se vždy rozhodovala srdcem, i když to okolí nebylo chápáno či přijato. Pro mne to ale znamenalo, že se mi otevřela nová etapa života a já v ní začala kvést. Dnes vím, že se mnou rozmlouval Bůh. Takto k nám během života přichází, třeba když jsme na rozcestí života a máme se srdcem rozhodnout. Naše propojení s Bohem se postupně prohlubuje a cesty se stávají jasnější a jemnější. V lásce rozkvétáme. To je důležité. Je to velký dar pro naše cesty.

Děkuji svému Mistrovi, kněžímu za vše. Děkuji všem světelným bytostem, kteří mne provázejí na mé cestě. Děkuji překrásným a nekonečně - tvořícím energiím Starého Egypta. Vaše krása JE. Jsem vděčná, že mohu ve Vaší cestě kráčet a předávat Vaši krásu a sílu světla dále. Děkuji za lásku, podporu a pomoc. Děkuji za sebe i za druhé. Děkuji věčné kráse Vesmíru, za jeho láskyplnou péči a podporu. Děkuji hluboce Bohu za vše, za Tvoji nepopsatelnou krásu a hlubokou lásku, která mne osvěcuje, děkuji za sebe, děkuji za druhé. Děkuji za Tvé krásné světlo, které se nekonečně vylévá na nás všechny.

Ráda pozoruji a pomáhám lidem na jejich cestě životem. Každý jsme skutečně originál a zkušenosti, které jsme dostaly, užijme k vlastnímu růstu. To co je připravené k odchodu, nechejme odejít. To co již čeká na přijetí, přijměte s otevřenou náručí. Otevřete své srdce lásce a naučte se používat svoje vědomí k tvorbě. To je znakem nového vyvinutého svobodného člověka.

Hluboce děkuji svým 3 dětem za překrásné chvíle, vteřiny, hodiny, dny, roky. Miluji vás hluboce.

 Katka 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz