Křídla Eset

Tento unikátní silový krystal nakóduji dle Vaší individuální potřeby po předešlé konzultaci nebo konzultacích i během kódování. Nejen pro konkrétního člověka, ale tady lze na míru i pro větší firmu nebo i pro toho, kdo sám pracuje s energií a s lidmi a potřebuje se ukotvit nebo posílit vidění ve vrstvách světla.  Tato silně vyvinutá světelná bytost krystalu Vás jasně a konkrétně povede. Je schopna prozářit, transformovat a ukotvit vše ve světle. Tady utvoříte silné partnerství z duchovního světa na celý život. Tento krystal je tak silný, že stačí opravdu 1 na celý život. 

Každá krystalová bytost obsahuje jiné krystalické struktury, a ty se mohou plně rozvinout v jiných kódech. Každý krystal má jinou architekturu a je určený pro jinou práci, každý pracuje trochu jinak s člověkem. A toto je potřeba ctít. Jasně vidím potenciál této bytosti, a proto mohu určit, který krystal je vhodný pro danou práci. V roce 2020 skrze velice světelnou a prastarou civilizaci došlo k předání právě skrze krystaly, se kterými jsem již byla propojena a obdržela napojení na Zdroj. Za nějaký čas jsem obdržela tyto druhy kódů a způsoby jejich ukotvení.

Krystal bude fungovat pouze majiteli, který byl na počátku zadán, nelze měnit a ani v budoucnu překódovat. Tvar krystalu nemusí být typu obelisk, důležité je, aby měl takto rozvinutý potenciál a byl schopný tyto kódy zcela přijmout a plně se tak rozvinout. Tuto vibraci bude vyzařovat pro daného člověka či konkrétní projekt. Když každý z nás vstoupil do svého zrození na Zem, dostal svého anděla strážného, proto je pro nás přirozené a navíc žádoucí navázat společnou spolupráci z duchovního světa.

Přípravy takového Krystalu zaberou minimálně 2 - 3 týdny. Váha takového Krystalu se bude pohybovat mezi 3 - 4,5 kg.

Poté bude krystal zapečetěn do speciálního boxu a předán majiteli.

 Tento krystal je možné předat pouze osobně. Další instrukce předám při předání.

Pro každý velký kódovaný krystal, uděláme spolu konzultaci po telefonu, kde Vám načtu Vaše důležitá inkarnační zrození, povím Vám, jak máte otevřené srdce, kde Vaše energie stagnuje, určím kořen problému a Váš možný vývoj v tomto životě. Nabídnu vhodný krystal a většinou již přichází jméno krystalu, které s sebou nese již léčebné kódy.

Pokud již máte u mě zakoupený velký kódovaný krystal, můžete přijít i po letech, na další ukotvení světla (tzv.kontrolu). Krystal se bude ale vyvíjet celý život s Vámi. Proto na dané téma postačí 1 na celý život.

Všechny krystaly pochází z Brazílie. Zde se nachází aorta ze srdce Matky Země.

                                                            

2 položek celkem
generátor
Generátor
Rozvoj člověka
99 111 Kč

Zde se setkáte s mimořádnou bytostí krystalu, která bude propojena se Zdrojovými kódy hojnosti. Jeho paprsky jsou příjemně teplé až silně hřející. Bílo - zlacená záře se line...

45
kridla eset
Křídla Eset
Rozvoj člověka
140 000 Kč

Tento unikátní silový krystal se zlatými paprsky nakóduji dle Vaší individuální potřeby po předešlé konzultaci nebo konzultacích i během kódování. Nejen pro konkrétního člověka,...

48
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz