Generátor

Zde se setkáte s mimořádnou bytostí krystalu, která bude propojena se Zdrojovými kódy hojnosti. Tyto kódy mohu vložit pouze jen do některých krystalů, jen některé bytosti krystalu, jsou vhodné na tuto spolupráci a mohou se v ní plně rozvinout. Každá krystalová bytost obsahuje jiné krystalické struktury a ty se mohou plně rozvinout v jiných kódech. Každý krystal má jinou architekturu a je určený pro jinou práci, každý pracuje trochu jinak s člověkem. A toto je potřeba ctít. Jasně vidím potenciál této bytosti a proto mohu určit, který krystal je vhodný pro danou práci. V roce 2020 skrze velice světelnou a prastarou civilizaci došlo k předání právě skrze krystaly, se kterými jsem již byla propojena a obdržela napojení na Zdroj. Za nějaký čas jsem obdržela tyto druhy kódů a způsoby jejich ukotvení.

Krystal se propojí přímo s majitelem a utvoří společně partnerství na celý život. Tento krystal je tak silný, že stačí 1 na celý život. Opatrujte ho. Bude vyzařovat tyto kódy hojnosti, které se začnou postupně propisovat do Vašeho života. Krystal se sám obnovuje, neboť je napojen přímo na Zdroj. Hojnost, která se bude skrze tento Generátor uvolňovat a povede Vás v životě, nese s sebou také zodpovědnost. Záměrně na to upozorňuji, protože peníze jsou stvořeny člověkem, a to jakým způsobem je používáme, je zcela na nás a tedy neseme za naše činy a skutky plnou odpovědnost. Hojnost lze rozvinout i v jiné rovině, než jen čistě finanční. Bude rozvinuto dle potřeby vývoje dané duše.

Když každý z nás vstoupil do svého zrození na Zem, dostal svého anděla strážného, proto je pro nás přirozené a navíc žádoucí navázat společnou spolupráci z duchovního světa. Vstoupili jsme sem většinou zahaleni do pláště nevědomí, které potom během života znovu nacházíme. Krystaly jsou takový andělé strážní, jen z říše Krystalů. Někteří fungují jako andělé strážní a jiní se nachází přímo u trůnu Boha podobně jako archandělé. Krystal je určený vždy jednomu majiteli - tedy nedá se půjčovat. Váha takovém krystalu se bude pohybovat 2,5 - 3,4 kg.

Přeji Vám krásné spojení s touto překrásnou krystalovou bytostí a nechť hojnost prozáří Váš život.

Po dokončení přípravy asi 2-3 týdny, bude krystal zapečetěn do speciálního boxu a předán majiteli.

 Tento krystal je možné předat pouze osobně. Další instrukce předám při předání.

Pro každý velký kódovaný krystal, uděláme spolu konzultaci po telefonu, kde Vám načtu Vaše důležitá inkarnační zrození, povím Vám, jak máte otevřené srdce, kde Vaše energie stagnuje, určím kořen problému a Váš možný vývoj v tomto životě. Nabídnu vhodný krystal a většinou již přichází jméno krystalu, které s sebou nese již léčebné kódy.

Pokud již máte u mě zakoupený velký kódovaný krystal, můžete přijít i po letech, na další ukotvení světla (tzv.kontrolu). Krystal se bude ale vyvíjet celý život s Vámi. Proto na dané téma postačí 1 na celý život. 

Všechny krystaly pochází z Brazílie. Zde se nachází aorta ze srdce Matky Země.                                                                

2 položek celkem
generátor
Generátor
Rozvoj člověka
99 111 Kč

Zde se setkáte s mimořádnou bytostí krystalu, která bude propojena se Zdrojovými kódy hojnosti. Jeho paprsky jsou příjemně teplé až silně hřející. Bílo - zlacená záře se line...

45
kridla eset
Křídla Eset
Rozvoj člověka
140 000 Kč

Tento unikátní silový krystal se zlatými paprsky nakóduji dle Vaší individuální potřeby po předešlé konzultaci nebo konzultacích i během kódování. Nejen pro konkrétního člověka,...

48
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz