Rovnováha mezi světy

Je to energie, která Vás bude posouvat z výchozí pozice do pozice vyšších stavů světla. Když vstupujeme na Zem do nového zrození, tak jsou prostory, kde se usazuje naše nedokonalost, naše neduhy a ty k nám potom pronikají, vstupují během našich životů a působí neplechu. Požádáme Boha Anubise v tomto sezení, aby za nás vstoupil do těchto prostor a pomohl nám vynést na světlo vše, co bude dovoleno. Takovéto čištění je účinné a potřeba ochota se podívat na vlastní neduhy, abychom je mohli odevzdat do světla.

Bůh Anubis jako jediný vstupuje do těchto prostor a chrání, aby nic z dola nevstoupilo nahoru a nic z hora nevstoupilo dolů.

V rámci sezení, Vám může předat energetický klíč pro cestu světla. Tím, že vidí mnohem dále, obléká naše těla a ví, jak je někdy těžký život člověka, rozumí neduhům a ví, jak nastolit cestu světla. Je velkým darem v této cestě. Proto jsem jeho sezení zařadila. On je pomocí. On je rovnováhou mezi světy.

Doba tohoto sezení je asi 1,5 hod, však zcela individuálně.

1 položek celkem
AdobeStock 96594769
Rovnováha mezi světy
Vyrovnávací hodnota
5 555 Kč

Je to energie, která Vás bude posouvat z výchozí pozice do pozice vyšších stavů světla. Když vstupujeme na Zem do nového zrození, tak jsou prostory, kde se usazuje naše...

252
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz