Umění vědomí Isis

Je cestou srdce, duše a ducha ve svobodě a moudrém rozhodování, kde se učíme přijímat i odmítat, to co nám již v životě neslouží a spíše se brzdíme.

 
Cestou vlastního rozvoje vědomí k dosažení svobody v souladu s Bohem. To je Umění vědomí Isis. Ne učení, ale umění, neboť to takové umění je. Umění vytrvat ve své cestě světla, umění ustát, když s Vámi Vaše okolí nesouhlasí, ale Vy máte otevřené srdce a hluboce vnímáte pravdu, která přichází ze světla.

Nové pole vědomí svatého světla na naší planetě Zemi je již aktivní a pevně ukotvené v různých strukturách. Nastal čas přerodu do nových světelných vědomí, které umí tvořit. To je znakem nového svobodného člověka.

V rámci kurzů Vám nabízím možnost vlastního rozvoje. Způsobem, jakým pracovali vyspělé duše starého Egypta. Vítězstvím bude to, že budete žít šťastněji a plněji a život se naučíte vnímat z více rovin a Vaše zkoušky zvládnete. To co jsem se naučila či mi bylo předáno ze starého světa Egypta. Projdeme spolu staroegyptské rituály, propojím Vás do nového pole vědomí. Vše co bude pro Váš  vývoj dovoleno. Cesta starého světa Egypta je silnou cestou a také velice účinnou. Je to cesta, kdy se stáváme opět božskou bytostí, protože přijdeme k sobě samé - ke své nejniternější podstatě. Většinou se nám nějaká oblast v životě nedaří, protože jsme se vlastně vzdálili sami od sebe. A okolí nám jen zrcadlí, naše vlastní nedokonalosti.

V rámci kurzů rozvoje vědomí budeme i navštěvovat různá silová místa na Zemi, nejen v zde v České Republice, čeká nás i Egypt a mnohé další. Především budeme čerpat z rovin San - Šel.

Sledujte aktuální kurzy, kde se dozvíte více informací. Každý kurz je jiný, některé jsou vhodné pro začátečníky a na některých se budeme věnovat hlubokým technikám pro rozvoj vědomí. Na některých kurzech budu předávat i zasvěcení k Bohyni Isis. Můžete navštívit kurzy s malým počtem lidí do 9 maximálně a i takové, kde se sejde větší skupina lidí. Každý kurz se utvoří dle vyšší vůle světla. Podle potřeby přihlášených lidí.

Sledujte aktuální kurzy, kde se dozvíte více informací. Každý kurz je jiný, některé jsou vhodné pro začátečníky a na některých se budeme věnovat hlubokým technikám pro rozvoj vědomí. Na některých kurzech budu předávat i zasvěcení k Bohyni Isis. Můžete navštívit kurzy s malým počtem lidí do 9 maximálně a i takové, kde se sejde větší skupina lidí. Každý kurz se utvoří dle vyšší vůle světla. Podle potřeby přihlášených lidí.

Vydejte se cestou starého Egypta, kde mír a láska vládne, moudrost je zde čerpána a hojnost přesně nasměrována a především jinak uchopena. Naše vibrace jsou vysoko nad hmotou a matrixem a tedy se nám automaticky v životě daří. Stáváme se tvůrčími bytostmi a již nepodléháme matrixu. Jeho vibrace jsou vibracemi bahna, které sem bylo zavlečeno temnými bytostmi na Zemi. Planeta Země však již nastoupila cestu obrody, cestu ke svobodě všech lidí, abychom mohli býti opět sami sebou. A naše těla se očistily a frekvence se převibrovaly na vyšší, rychlejší frenvence světla. Tato cesta je postupná a je to z toho důvodu, aby to mohli zvládnout všichni lidé. Cesta světla proto postupuje skrze naše těla, srdce i čakry. Temnota postupně ustupuje a ztrácí sílu. Takový je současný plán matky Země.

V duchovním světě, jak již víte, moje patronka života se stala královna Bohyně Eset, která mne velice jasně vede a pomáhá mi v mé práci nejen s krystaly. Její křídla ochraňují a jsou plné světla lásky a prastaré moudrosti, magie tvoření. Myslím, že ani jeden celý život by nestačil na to, pochopit její krásu, sílu a až geniální tvořivost, kterou se vyznačuje. Mé vědomí obsahuje více paprsků. Bohyně Eset přišla jako první, další byl Bůh Anubis, který střeží, aby se nic nedostala z dola nahoru a z hora dolů. On také na čas váží naše srdce, kde nám pomáhá přijmout naše nedokonalosti osudů, tak abychom se mohli posunout. Když ke mně přišlo vědomí Horus, znovu jsem se musela podívat jasně na svoji cestu a díky tomuto vědomí, které předávám v rituálním setkání Cesta vědomí BOHA Horuse, jsem se ohromně posunula. Tohle je ovšem pro připravené. Jeho jasnost vidí naprosto vše, dává nám vzlet v životě, kterým se skutečně silně posouváme.

 

  Sama jsem prošla mnohými zasvěceními starého světa Egypta včetně vědomí ANCH, které má mnoho úrovní vědomí. Dnes již mohu sama zasvěcovat. Předávám jen to, co sama obsahuji. Tedy postupně ke mně přišly paprsky z rovin vysokého světla, ty rozšířily moje vědomí, které předávám v setkáních, kurzech a kódovaných krystalech dále. 

Obdržela jsem několik energetických klíčů ze starého světa jako například ke kódovaným krystalům nebo klíč k osudu. Tyto klíče používám při tvoření nejen na svých kurzech. Ti, kteří si ode mne již krystaly zakoupili, vědí, že silně působí i na naše fyzická těla a přepisují a uvolňují cesty našich životů. Navíc jsou tvořeny, tak, že jeden krystal s Vámi putuje celý život. 

V rámci školy rozvoje vědomí, Vám budu předávat nové vědomí, Víte, vše je potřeba trénovat. Když by jste chtěli uběhnout 10 km, tak bez trénování, by jste to jen těžko zvládli. Tak stejně je to v duchovním světe. Je potřeba trénovat a uvolňovat cesty, naplňovat se nekonečnou láskou. Krůček po krůčku lze dojít a naplnit cesty života. Lze žít ve skutečné lásce, hojnosti a radosti, i přesto, že zatím je matrix stále přítomen. I ten jednou zcela zmizí.

Totiž v rozšířeném vědomí, dokážeme lépe uchopit hmotu těla, ducha, duše. Vše je připravené k živému životu. Vše přichází postupně dle stupně vývoje duše člověka. Jednotlivé oblasti lidských životů, se postupně uvolňují a přichází nové cesty, které jsou naplněny láskou, radostí a hojností ve všech směrech.

Hojnost je potřeba vidět nejen tu hmotnou, tedy tok financí, ale hojnost se značí větším rozměrem v oblasti zdraví, vitality, kvalitního života a naplněných cest. 

V pravdě se nám otevírají nové cesty, kde pochopíme, proč je tak konáno v životě vše přijímáme jako zkušenost k pochopení fragmentů naší duše. Tam, kde duše, duch zvítězí, můžeme nazvat cesty naplněné. 

Ze srdce děkuji krásné a slovy nepopsatelné energii stále bdící Isidi, která jest toliko božskou bytostí.

 

 

V rámci školy zde naleznete aktuální kurzy pro daný i nadcházející rok. Jsou zde také solitéry, které jsou svým charakterem osobním setkáním.
V novém poli vědomí 
naviděnou.

Katka

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz