Krystaly života

 Nahlédněte do prostoru bytostí krystalu, které Vás mohou provázet Vaším životem. Láska, kterou nám předávají se slovy nedá vyjádřit, jejich síla a schopnosti jsou veliké.Když každý z nás vstoupil do svého zrození na Zem, dostal svého anděla strážného, proto je pro nás přirozené a navíc žádoucí navázat společnou spolupráci z duchovního světa. Vstoupili jsme sem většinou zahaleni do pláště nevědomí, které potom během života znovu nacházíme. Krystaly jsou takový andělé strážní, jen z říše krystalů. Někteří fungují jako andělé strážní a jiní se nachází přímo u trůnu Boha podobně jako archandělé. Krystaly dokáží navázat spolupráci s dalšími bytostmi světla, které jen umocní vzájemnou spolupráci a vznikne tak něco ojedinělého, co se nedá ve slovech opravdu vyjádřit. Jejich struktury jsou čistou esencí dobra. Tak jako my lidé i krystaly mají každý jiný potenciál, který se otevře vždy svému majiteli. Jakoby s námi splynou a oddaně s námi spolupracují v lásce a jemnosti a přitom síle. Před lety jsem začala vidět auru u krystalů a po několika letech, jsem byla směrována k hlubšímu vnímání krystalových struktur a práci se zdrojovými kódy. Je to jako bych stavěla novou architekturu krystalu, tedy jeho vnitřní strukturu. 

Krystaly života, jsou takové, které Vám dají nový impulz do života a navibrují na novou cestu či Vás pomohou nasměrovat na nazření do hlubší vrstvy Vaší duše. Navíc obsahují ,,malé kódy,, to znamená, že Vás navibrují na vyšší úroveň světla. Do takových krystalů ani hlubší ukotvené kódy nelze vložit, protože, jak jsem zmiňovala, jen některé bytosti krystalu, a to dle obsažených krystalových struktur mohou navazovat spolupráci s dalšími vysokými bytostmi světla. 

Pro toho, kdo by se chtěl hlouběji rozvíjet a více se posunout v životě, je zde připraven Generátor, Stroj času nebo zcela vyjimečný krystal se zlatými paprsky Křídla Eset.

Nikdy mě nepřestane udivovat jejich krása a tolik skrytý potenciál, který čeká na naše odhalení..

LÁSKA - ÚCTA - HOJNOST - HARMONIE 

To jsou pilíře přítomné budoucnosti lidstva. 

 

 

  Láska je cesta, která je otevřena pro každého. Stačí se jí otevřít. Je to skutečný dar boží a je ukrytý v našem srdci.

 Všechny krystaly pochází z Brazílie. Zde se nachází aorta ze srdce Matky Země.

Je možné, abych Vám vybrala menší velikosti - Váš startovací krystal. Zašlete mi vždy datum narození. Naladím se a vyberu ten vhodný pro Váš nový start do života.

 Pokud zde právě nevidíte žádné Krystaly, již našly svého majitele. Pracuji pouze na kvalitu a vložím jsem jen takové, které jsou Vám schopné předat určitý stupeň energie tak, aby to bylo pro Vás prospěšné..

 Pokud máte zájem o osobní staroegyptskou svíčku, můžete mi napsat, pomohu Vám s výběrem. Některé svíčky beru s sebou na kurzy, můžete si je zakoupit na místě.

 

 

1 položek celkem
D5FB0008 280F 4C80 BB63 A2BD7D7EFAB0
Amulety Srdce
Vyrovnávací hodnota
4 800 Kč

Tyto krystaly jsou velice oblíbené. Obsahují jeden léčivý kód. Na čas se třeba zastavte a věnujte lásku sami sobě. Poté si darujete prostor pro léčení a můžete tak rozzářit i...

201
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz