Krystaly života

 Nahlédněte do prostoru bytostí krystalu, které Vás mohou provázet Vaším životem. Láska, kterou nám předávají se slovy nedá vyjádřit, jejich síla a schopnosti jsou veliké.Když každý z nás vstoupil do svého zrození na Zem, dostal svého anděla strážného, proto je pro nás přirozené a navíc žádoucí navázat společnou spolupráci z duchovního světa. Vstoupili jsme sem většinou zahaleni do pláště nevědomí, které potom během života znovu nacházíme. Krystaly jsou takový andělé strážní, jen z říše krystalů. Někteří fungují jako andělé strážní a jiní se nachází přímo u trůnu Boha podobně jako archandělé. Krystaly dokáží navázat spolupráci s dalšími bytostmi světla, které jen umocní vzájemnou spolupráci a vznikne tak něco ojedinělého, co se nedá ve slovech opravdu vyjádřit. Jejich struktury jsou čistou esencí dobra. Tak jako my lidé i krystaly mají každý jiný potenciál, který se otevře vždy svému majiteli. Jakoby s námi splynou a oddaně s námi spolupracují v lásce a jemnosti a přitom síle. Před lety jsem začala vidět auru u krystalů a po několika letech, jsem byla směrována k hlubšímu vnímání krystalových struktur a práci se zdrojovými kódy. Je to jako bych stavěla novou architekturu krystalu, tedy jeho vnitřní strukturu. 

Krystaly života, jsou takové, které Vám dají nový impulz do života a navibrují na novou cestu či Vás pomohou nasměrovat na nazření do hlubší vrstvy Vaší duše. Navíc obsahují ,,malé kódy,, to znamená, že Vás navibrují na vyšší úroveň světla. Do takových krystalů ani hlubší ukotvené kódy nelze vložit, protože, jak jsem zmiňovala, jen některé bytosti krystalu, a to dle obsažených krystalových struktur mohou navazovat spolupráci s dalšími vysokými bytostmi světla. 

Pro toho, kdo by se chtěl hlouběji rozvíjet a více se posunout v životě, je zde připraven Generátor, Stroj času nebo zcela vyjimečný krystal se zlatými paprsky Křídla Eset.

Nikdy mě nepřestane udivovat jejich krása a tolik skrytý potenciál, který čeká na naše odhalení..

LÁSKA - ÚCTA - HOJNOST - HARMONIE 

To jsou pilíře přítomné budoucnosti lidstva. 

 

Osvobození se z matrixu, začíná naším rozhodnutím, cesta se nám poté otevře.

  Rozhodnout se, že jsem připraven /a přijmout nové vědomí nové Země.

 Všechny krystaly pochází z Brazílie. Zde se nachází aorta ze srdce Matky Země.

Je možné, abych Vám vybrala menší velikosti - Váš startovací krystal. Zašlete mi vždy datum narození. Naladím se a vyberu ten vhodný pro Váš nový start do života.

 Pokud zde právě nevidíte žádné Krystaly, již našly svého majitele. Pracuji pouze na kvalitu a vložím jsem jen takové, které jsou Vám schopné předat určitý stupeň energie tak, aby to bylo pro Vás prospěšné..

 Pokud máte zájem o osobní staroegyptskou svíčku, můžete mi napsat, pomohu Vám s výběrem. Některé svíčky beru s sebou na kurzy, můžete si je zakoupit na místě.

 

 

4 položek celkem
6DEC67A7 7075 4615 9DF9 1C9C76D188B6
Svíce - Pečeť léčení energie Anch
Vyprodáno - dodací lhůta 1 týden (1 ks)
444 Kč

Energie Anchu je tak hluboká a velice silná, která otevírá nové možnosti nejen pro naše těla, ale i duše. K její pravé síle klíče musí býti dáno. V plameni svíčky se kódy...

99
D67DD6FB BBC2 4698 B51C 5E3CB3C168FB
Amulety srdce
Vyrovnávací hodnota (1 ks)
4 800 Kč

Valí se na Vás problémy a už někdy nevíte kudy kam..Máte pocit, že nevíte, kterou cestou se v životě vydat. Připravila jsem pro Vás střední krystaly s 1 vloženým energetickým...

201
AC6AC44F 2E50 4F07 8057 5812D13E2E51
Krystalický Aquamarín
Vyrovnávací hodnota (1 ks)
8 888 Kč

Tento speciální krystalický aquamarín je otevřený v napojení do všech stran. Je napojen na galaktické vědomí. Pro někoho, kdo chce čerpat z těchto rovin vědomí. Navíc je...

239
AdobeStock 277781059
110 011 Kč

Toužíte pracovat s kódovanými krystaly a rozšiřovat zde na Zemi dále jejich krásu? Otevřela se mi tato možnost předávat zasvěcení pro práci s krystaly. Toto zasvěcení mi bylo...

246
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz