Stroj času

Tento silný krystal se specifickými krystalickými strukturami je nakódovaný pro léčení duše z traumat a bolestí, které se přepíší skrze všechny jemnohmotná těla až do našeho fyzického těla. Postupně se budou z krystalu uvolňovat léčebné kódy v lásce a v jemnosti se vše začne pro Vás měnit. Krystal Vás postupně vytáhne do vašeho potencionálu, na Vaše maximum. Pomůže Vám přijmout Vaše dary a Vy tak budete moci začít tvořit. Každý takový krystal je napojen na Zdroj a obnovuje se zcela sám. Každá krystalová bytost obsahuje jiné krystalické struktury, a ty se mohou plně rozvinout v jiných kódech. Každý krystal má jinou architekturu a je určený pro jinou práci, každý pracuje trochu jinak s člověkem. A toto je potřeba ctít. Jasně vidím potenciál této bytosti, a proto mohu určit, který krystal je vhodný pro danou práci. V roce 2020 skrze velice světelnou a prastarou civilizaci došlo k předání právě skrze krystaly, se kterými jsem již byla propojena a obdržela napojení na Zdroj. Za nějaký čas jsem obdržela tyto druhy kódů a způsoby jejich ukotvení.

Tato silná krystalová bytost s Vámi naváže partnerství, které potrvá celý život. Když každý z nás vstoupil do svého zrození na Zem, dostal svého anděla strážného, proto je pro nás přirozené a navíc žádoucí navázat společnou spolupráci z duchovního světa. Vstoupili jsme sem většinou zahaleni do pláště nevědomí, které potom během života znovu nacházíme. Krystaly jsou takový andělé strážní, jen z říše krystalů. Někteří fungují jako andělé strážní a jiní se nachází přímo u trůnu Boha podobně jako archandělé. Je tak unikátní, že postačí 1 tohoto druhu na celý Váš život.

 Kódy pro tento Krystal mi bylo dovoleno stáhnout skrze velice starou světelnou civilizaci, která cestuje napříč časem a prostorem. Léčení bylo jejich velikou doménou..více zůstane zahaleno v síle lásky v krystalu.

Nechť Vámi proudí láska takové síly, jakou jste doposud nezažili.

Váha se bude pohybovat mezi 2-3,5 kg.

Příprava tohoto krystalu zabere asi 2-3 týdny, poté bude zapečetěn do speciálního boxu. 

Předání tohoto krystalu je možné pouze osobně, kde sdělím další instrukce.

Pro každý velký kódovaný krystal, uděláme spolu konzultaci po telefonu, kde Vám načtu Vaše důležitá inkarnační zrození, povím Vám, jak máte otevřené srdce, kde Vaše energie stagnuje, určím kořen problému a Váš možný vývoj v tomto životě. Nabídnu vhodný krystal a většinou již přichází jméno krystalu, které s sebou nese již léčebné kódy.

Pokud již máte u mě zakoupený velký kódovaný krystal, můžete přijít i po letech, na další ukotvení světla (tzv.kontrolu). Krystal se bude ale vyvíjet celý život s Vámi. Proto na dané téma postačí 1 na celý život.

Všechny krystaly pochází z Brazílie. Zde se nachází aorta ze srdce Matky Země.

                           

3 položek celkem
stroj casu
Stroj času
Rozvoj člověka
80 000 Kč

Tento silný krystal většinou obsahuje chladivé paprsky, které jsou vhodné pro léčení a zbavování se starých bolestí, které mohou být hluboko uložené. Další specifické...

54
generátor
Generátor
Rozvoj člověka
99 111 Kč

Zde se setkáte s mimořádnou bytostí krystalu, která bude propojena se Zdrojovými kódy hojnosti. Jeho paprsky jsou příjemně teplé až silně hřející. Bílo - zlacená záře se line...

45
kridla eset
Křídla Eset
Rozvoj člověka
140 000 Kč

Tento unikátní silový krystal se zlatými paprsky nakóduji dle Vaší individuální potřeby po předešlé konzultaci nebo konzultacích i během kódování. Nejen pro konkrétního člověka,...

48
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz