Zlatá cesta křídel očisty

99 114 Kč
Vyrovnávací hodnota

Intenzivní cesta očisty  během 5 měsíců.

Cesta v propojení se s Bohem a nesoucí se na zlaté energii očisty. Je to cesta setkávání, kdy budou vyneseny na křídlech očisty právě ty programy, díky kterým se nemůžete posunout a vaše duše se tak nachází v utrpení. Provedu vás tímto očistným procesem, při kterém nám bude nápomocna vysokofrekvenční energie světla - vyvěrající srdce lásky Boha. Jakmile se ukotvíte v této zlaté energii světla, můžete se posunout ve svém životě. Pochopíte tímto očistným procesem, proč jste se nacházeli v utrpení. 
11 sezení během 5 - ti měsíců.

Vydejte se cestou intenzivní očisty, která vám otevře nové možnosti v životě a pomůže zarovnat karmické souvislosti. 

Během cesty se budete posouvat a budou vyvstávat i Vaše odčinění, nedořešené vztahy, budeme se věnovat odčinění, zpovědi duše. Zaměříme se na posílení těla, které je také důležité pro náš vývoj. Vše budeme směrovat do harmonie, rovnováhy života.

A možná začnete zcela nový život, tak jak jste ho doposud nezažili. Život v nekonečné lásce je darem sám o sobě. Kdo jednou pozná božské stavy,  uchopí svůj život zcela jinak, takovýto život se potom mění od základu, tak abychom byli šťastni a prožili opravdu kvalitní život v láskyplném náručí Boha.

V božské mysli je vše možné. Nezáleží na věku, pohlaví, ale na otevřeném srdci, které chce prožít zázraky v životě, opět spatřit lásku, která je darem pro život. Láska nám dává vše. Je to darem Boha. Je to cesta zpět domů. Láska je trvalá, věčná. Stačí se jí  otevřít.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz