Královská cesta

    9 - setkání pro otevření a vstoupení do nového vědomí 

 

 

 Vykročte cestou rozšířeného vědomí. Postupně projdeme vrstvy, kdy ve vysokofrekvenční energii Vás postupně připravím na přerod do nového vědomí.

V 9 hlubokých sezeních, na kterých se budeme čistit Váš život. Podíváme se postupně na vrstvy až dojdeme k jádru Vaší duše. Budou zde přicházet dary z nebe, milosti a uvolnění Vaší cesty.

Začneme v jednotlivých sezeních pozvolna v jemných meditacích, kdy se budou postupně uvolňovat jednotlivé uzlíky v energetickém systému, které Vás blokovaly.  Jak půjdeme společně dále, vysokofrekvenční světlo a další očistné techniky budou hlubší, vy se tak začnete krásně otevírat novému vědomí, které Vás povede k nejvyšší lásce, hojnosti ve všech směrech a celkově k nově nastolené harmonii ve Vašem životě. 

Vše se bude odehrávat dle vůle nebes. Je možné, že k cestě Vám připravím i speciální krystal s unikátním kódem pro podporu Vaší tvorby. Necháme se vést cestou nebes, tak aby jste v životě rozkvetli a byli šťastní.

Vše v těchto setkáváních, se vše bude dít individuálně i časově. Čas zde plyně jinak, budeme se vracet a přepisovat nefunkční oblasti života, vše uvádět v harmonii a nově zapisovat ve vyšších rovinách světla.

Takto budeme pozvolna během našich setkáváních vstupovat do hlubokých a krásných energií boží přítomnosti. Krása, která je věčná, láska, která je nekonečně tvořící a srdce, které se osvěžilo v božím proudu, zbaveno bolestí a smutků. Hodně času budeme věnovat odevzdávání minulosti, necháme vyvstat vše, co bude třeba odevzdat. K tomuto si uděláme speciální staroegyptské obřady odevzdání. Jedno sezení budeme věnovat speciálně srdci, které budeme čistit, rozšiřovat a dáme mu hodně pozornosti. Budou to očistné procesy, které ale uvolní cestu, kde láska vévodí a pramen života duše je věčný. Prostor budeme věnovat i fungování našeho fyzického těla, kterému přivedeme vitalitu a zaměříme se na jeho potřeby a vyzveme ho k pohybu.

Jak půjdeme v těchto 8 přípravných setkání, dojdeme k chrámu Bohyně Eset, kdy již budete připraveni na nové vědomí.

Naše poslední 9. setkání bude rituální, kdy v obřadu Vám předám nové vědomí.

Doba mezi jednotlivými setkání, může být 14 dnů nebo i zcela jinak. Vše se bude odvíjet od nastavení každé duše. 

Královská cesta je cestou hluboké životní proměny, na které by člověk jinak musel pracovat i několik životů.

Zde předávám vše, co jsem se naučila. Mohou zde býti předány i určitá zasvěcení k trůnům božstev. Vše se bude dít dle vůle Boha.

Setkání probíhají u Brna.

 

 Pro rok 2024 je 1 volné místo. V případě zájmu mne můžete kontaktovat a vydáme se společně na cestu transformace a zasvěcení do živé lásky Vesmíru.

1 položek celkem
AdobeStock 623873044
489 899 Kč

9 - setkání pro otevření  nového vědomí    Jedná se o velkou duchovní pouť, na které naleznete dary a zcela nové vědomí.    Vykročte cestou...

218
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz