Královská cesta

    9 - 11 setkání pro otevření a vstoupení do nového vědomí a Věku srdce

 

 

 Vykročte cestou rozšířeného vědomí a živým stavem srdce. Jedná se o živou cestu, která nejde přesně naplánovat. Budeme v hloubkách mystických stavů a obzorů, postupně uvolňovat určité vrstvy. Cesta světla se začne vylévat k Vašemu srdci, které se tak bude uzdravovat z bolestí a nánosů neodčinění dle vůle nebes.

V 9 -11 hlubokých sezeních, na kterých budeme čistit Váš život a nastolovat harmonii a hojnost lásky ve všech směrech.  Podíváme se postupně na vrstvy až dojdeme k celistvosti a živoucího toku světla. Budou zde přicházet dary z nebe, živoucí vzkazy, milosti a uvolnění Vaší cesty. Počet sezení je individuální dle Vašeho srdce. Srdce a vůle nebes cestu prosvítí a určí.

V cestě uděláme hloubkové rozbory Vaší cesty, mohou přijít určitá světelná zasvěcení do proudu živoucího světla.

Začneme v jednotlivých sezeních pozvolna v jemných meditacích, kdy se budou postupně uvolňovat jednotlivé uzlíky v energetickém systému, které Vás blokovaly.  Jak půjdeme společně dále, vysokofrekvenční světlo a další očistné techniky budou hlubší, vy se tak začnete krásně otevírat novému vědomí, které Vás povede k nejvyšší lásce, hojnosti ve všech směrech a celkově k nově nastolené harmonii ve Vašem životě. 

Vše se bude odehrávat dle vůle nebes. Je možné, že k cestě Vám připravím i speciální krystal s unikátním kódem pro podporu Vaší tvorby. Necháme se vést cestou nebes, tak aby jste v životě rozkvetli a byli šťastní.

Vše v těchto setkáváních vše se bude dít individuálně i časově. Čas zde plyně jinak, budeme se vracet a přepisovat nefunkční oblasti života, vše uvádět v harmonii a nově zapisovat ve vyšších rovinách světla.

Takto budeme pozvolna během našich setkáváních vstupovat do hlubokých a krásných energií boží přítomnosti. Krása, která je věčná, láska, která je nekonečně -tvořící a srdce, které se osvěžilo v božím proudu, zbaveno bolestí a smutků. Určitá část se ponese v magické energii starého Egypta a jejich vznešené krásy i cesty proroků, svátosti dle vůle nebes. Budou to očistné procesy, které ale uvolní cestu, kde láska vévodí a pramen života duše je věčný. Prostor budeme věnovat i fungování našeho fyzického těla, kterému přivedeme vitalitu a zaměříme se na jeho potřeby a vyzveme ho k pohybu.

 

Doba mezi jednotlivými setkání, může být 14 dnů nebo i zcela jinak. Vše se bude odvíjet od nastavení každé duše. 

Královská cesta je cestou hluboké životní proměny, na které by člověk jinak musel pracovat i několik životů.

Zde předávám vše, co jsem se naučila. Mohou zde býti předány i určitá zasvěcení k trůnům božstev. Vše se bude dít dle vůle Boha.

Jedná se o transcendentální výjimečnou cestu.

Setkání probíhají v Brně nebo i u Prahy v Ecocentrumu Loutí.

 

Cena je na dotaz.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz