VIBRACE ČAKER

Čakry a jejich důmyslný systém nám umožňuje vnímat svět a na základě jejich vibrací si přitahujeme události do našich životů. Pomocí technik starého Egypta, dokáží čakry převibrovat - vyzvat k vyšším energiím světla.

Je potřeba si uvědomit že v čakrách máme uložené stovky, tisíce programů naší duše i našich předků. Na základě obsažených vibrací, lépe frekvencí, se nám manifestují události v našich životech. Jakmile se nám změní tato frekvence, směrem ke světlu, začne se nám měnit život k lepšímu, plní se nám sny, začne k nám proudit hojnost z nových zdrojů, změníme partnery či se nám jakoby zázračně uzdraví vztah.

Díky těmto přijatým energiím, je možné změnit náš život. Proudící energie skrze čakry se začne navyšovat a přijímat vyšší energie světla, které kmitají na jiných rychlejších frekvencích. Samotné světlo kmitá ve velice rychlých frekvencích, proto Bůh není běžným okem viditelný, neboť jeho světlo je nositelem mimořádně rychlých frekvencích, a proto je tedy Vše a ve všem součástí všeho. On je vše. 

Až jednou budeme jako lidé opět vyspělé bytosti a naše frekvence budou dosahovat vysokých úrovní světla, čakry zcela zmizí a naše buňky budou obsahovat toto světlo, ze kterého budeme čerpat životodárnou energii. Tato cesta je ještě stále v budoucnosti, ale je to cesta, které máme jako lidé v budoucnu všichni dosáhnout.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz