Stavba těla

3 110 Kč
Vyrovnávací hodnota

BALANC - NOVÝ HARMONOGRAM PRO TĚLO

Snažíte se již dlouho například zhubnout nebo máte určitým způsobem v nerovnováze svoje tělo? Potažmo těla - těl máme ve skutečnosti mnohem více - energeticky (mentální, éterické a další, které jsou určitým způsobem propojeny s duší a srdcem v určité rovině). Vše se vším souvisí. Čakry zde hrají také roli. Pokud budou v nerovnováze, budu je v sezení ladit na vyšší frekvence světla.

Vím, když jsem byla těhotná s dvojčaty, hodně jsem přibrala a po porodu jsem nemohla dostat svoje tělo do rovnováhy, začala jsem se svým tělem hodně rozmlouvat i pře srdce. Hodně jsem cvičila a i stravu jsem celkem dodržovala, ale tělo reagovala velice málo a já jsem zhubnout nemohla. Pochopila jsem určité vzorce, které jsou navázané na určité programy, které, když jsem uzdravila, tak moje tělo začalo reagovat a šlo to jakoby samo od sebe. Během roku jsem se postupně získala vytoužená balanc, který jsem si již udržela a dnes v něm jakoby plynu. 

V sezení nazřu a pohovořím s Vaší duší - tělem a zjistíme, kde je problém, která začneme uzdravovat.  Může přijít nový harmonogram pro Váš styl života v nově nastolené rovnováze.

 Sezení je asi na 1- 1,4 hod.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz