Rovnováha mezi světy

5 555 Kč
Vyrovnávací hodnota

Je to energie, která Vás bude posouvat z výchozí pozice do pozice vyšších stavů světla. Když vstupujeme na Zem do nového zrození, tak jsou prostory, kde se usazuje naše nedokonalost, naše neduhy, které jsme nashromáždili během životů a ty k nám potom pronikají, vstupují během našich životů a působí neplechu. Požádáme Boha Anubise v tomto sezení, aby za nás vstoupil do těchto prostor a pomohl nám vynést na světlo vše, co bude dovoleno. Takovéto čištění je účinné a je potřeba ochota se podívat na vlastní neduhy, abychom je mohli odevzdat do světla.

Bůh Anubis jako jediný vstupuje do těchto prostor a chrání, aby nic z dola nevstoupilo nahoru a nic z hora nevstoupilo dolů.

V rámci sezení, Vám může předat energetický klíč pro cestu světla. Tím, že vidí mnohem dále, obléká naše těla a ví, jak je někdy těžký život člověka, rozumí neduhům a ví, jak nastolit cestu světla. Je velkým darem v této cestě. Proto jsem jeho sezení zařadila. On je pomocí. On je rovnováhou mezi světy.

Doba tohoto sezení je asi 1,5 hod, však zcela individuálně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsem strážcem mezi světy. Střežím prostory, kde je vstoupení zakázáno. Jsem ten, který vynáší temnotu na světlo. Vidím vše nedokonalé a umím pracovat s temnotou tak, aby se sama přerodila do světla.

Jsem Bůh Anubis, strážcem mezi světy.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz