Generátor

99 111 Kč
Rozvoj člověka

Zde se setkáte s mimořádnou bytostí krystalu, která bude propojena se Zdrojovými kódy hojnosti. Jeho paprsky jsou příjemně teplé až silně hřející. Bílo - zlacená záře se line ven z krystalu. Tyto kódy mi připomínájí sílu letního slunce a stavy blaženosti. 

Každá krystalová bytost obsahuje jiné krystalické struktury a ty se mohou plně rozvinout v jiných kódech. Každý krystal má jinou architekturu a je určený pro jinou práci, každý pracuje trochu jinak s člověkem. A toto je potřeba ctít. Jasně vidím potenciál této bytosti a proto mohu určit, který krystal je vhodný pro danou práci.

Přeji Vám krásné spojení s touto překrásnou krystalovou bytostí a nechť hojnost prozáří Váš život.

Příprava Generátoru zabere asi 2-3 týdny.

Pro každý velký kódovaný krystal, uděláme spolu konzultaci po telefonu, kde Vám načtu Vaše důležitá inkarnační zrození, povím Vám, jak máte otevřené srdce, kde Vaše energie stagnuje, určím kořen problému a Váš možný vývoj v tomto životě. Nabídnu vhodný krystal a většinou již přichází jméno krystalu, které s sebou nese již léčebné kódy.

Pokud již máte u mě zakoupený velký kódovaný krystal, můžete přijít i po letech, na další ukotvení světla (tzv.kontrolu). Krystal se bude ale vyvíjet celý život s Vámi. Proto na dané téma postačí 1 na celý život.

Cesta obsahuje sezení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Krystal se propojí přímo s majitelem a utvoří společně partnerství na celý život. Tento krystal je tak silný, že stačí 1 na celý život. Bude vyzařovat tyto kódy hojnosti, které se začnou postupně propisovat do Vašeho života. Krystal se sám obnovuje, neboť je napojen přímo na Zdroj. Hojnost, která se bude skrze tento Generátor uvolňovat a povede Vás v životě, nese s sebou také zodpovědnost. Záměrně na to upozorňuji, protože peníze jsou stvořeny člověkem a to jakým způsobem je používáme, je zcela na nás a tedy neseme za naše činy a skutky plnou odpovědnost. Je určený vždy jednomu majiteli, tedy nedá se půjčovat. Když každý z nás vstoupil do svého zrození na Zem, dostal svého anděla strážného, proto je pro nás přirozené a navíc žádoucí navázat společnou spolupráci z duchovního světa. Vstoupili jsme sem většinou zahaleni do pláště nevědomí, které potom během života znovu nacházíme. Krystaly jsou takový andělé strážní, jen z říše krystalů. Někteří fungují jako andělé strážní a jiní se nachází přímo u trůnu Boha podobně jako archandělé.

Váha takovém krystalu se bude pohybovat 2,5 - 3,4 kg.

Krystaly ukázka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz