Křídla Eset

140 000 Kč
Rozvoj člověka

Tento unikátní silový krystal se zlatými paprsky nakóduji dle Vaší individuální potřeby po předešlé konzultaci nebo konzultacích i během kódování. Nejen pro konkrétního člověka, ale tady lze na míru i pro větší firmu. Tato silně vyvinutá světelná bytost krystalu Vás jasně a konkrétně povede. Je schopna prozářit, transformovat a ukotvit vše ve světle. Tady utvoříte silné partnerství z duchovního světa na celý život. Tento krystal je tak silný, že stačí opravdu 1 na celý život. Když každý z nás vstoupil do svého zrození na Zem, dostal svého anděla strážného, proto je pro nás přirozené a navíc žádoucí navázat společnou spolupráci z duchovního světa. Vstoupili jsme sem většinou zahaleni do pláště nevědomí, které potom během života znovu nacházíme. Krystaly jsou takový andělé strážní, jen z říše krystalů. Někteří fungují jako andělé strážní a jiní se nachází přímo u trůnu Boha podobně jako archandělé.

Pro každý velký kódovaný krystal, uděláme spolu konzultaci po telefonu, kde Vám načtu Vaše důležitá inkarnační zrození, povím Vám, jak máte otevřené srdce, kde Vaše energie stagnuje, určím kořen problému a Váš možný vývoj v tomto životě. Nabídnu vhodný krystal a většinou již přichází jméno krystalu, které s sebou nese již léčebné kódy.

Pokud již máte u mě zakoupený velký kódovaný krystal, můžete přijít i po letech, na další ukotvení světla (tzv.kontrolu). Krystal se bude ale vyvíjet celý život s Vámi. Proto na dané téma postačí 1 na celý život.

Cesta obsahuje sezeni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá krystalová bytost obsahuje jiné krystalické struktury, a ty se mohou plně rozvinout v jiných kódech. Každý krystal má jinou architekturu a je určený pro jinou práci, každý pracuje trochu jinak s člověkem. A toto je potřeba ctít. Jasně vidím potenciál této bytosti, a proto mohu určit, který krystal je vhodný pro danou práci. Tento krystal obsahuje zlaté struktury paprsků tedy se může rozvinout do nejvyšších kódů.

 Krystal bude fungovat pouze majiteli, který byl na počátku zadán, nelze měnit a ani v budoucnu překódovat.

Přípravy takového Krystalu zaberou minimálně 2 - 4 týdny.

Váha takového Krystalu se bude pohybovat mezi 3 - 4,5 kg.

Krystaly ukázka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz