Léčivé cesty srdce

2 900 Kč
Vyrovnávací hodnota

V srdci je tolik světla a zde se otevírají cesty uzdravení. 

 

Před mnoha životy, ke mne přišlo toto světlo, které je starodávnou cestou pro tvoření a poznání lásky - plné síly v nás. Nyní v tomto čase se znovu otevírá pro léčení na pomoc na cestě lidských srdcí. 

Jemná světelná energie očisty. Podíváme se na to, co je potřeba odevzdat do světla. U každého vyvstane určité téma, tak i téma skupiny.

Cesty jsou cestou zastavení, přijetí lásky, tak i sebe sama a nahlížení na vše s láskou. V srdci dlí nejvíce světla, tak i samotné světlo Boha.

Je cestou živoucího srdce.  Je to příprava pro vstoupení do Věku Srdce, který je již otevřen pro každého. Láska je zde pro nás všechny. Je potřeba se otevřít a odevzdat, co nám již v cestě neslouží. Jasnost oživené cesty srdce v božím světle. 

Čistota a jasnost, hoření (stav srdce lásky a harmonie) v hojnosti srdce, kde dlí vše. V cestě Vás bude čekat čištění srdce, duše a těla.  

Láska a harmonie, hojnost, vztahy a pokora. Být sám sebou, to proč jsme sem přišli, naplňování našich cest a uvolňování překážek a zacyklených událostí. Zaměření se na vývoj cesty srdce a rozkvětu nás samých.

 

Kurz bude probíhat v Brně - Jundrově. Adresa a další informace budou zaslány přihlášeným. Vegetariánská strava zajištěna (více informací bude zasláno).

7.9.2024 BRNO

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz