Stroj času

80 000 Kč
Rozvoj člověka

Tento silný krystal většinou obsahuje chladivé paprsky, které jsou vhodné pro léčení a zbavování se starých bolestí, které mohou být hluboko uložené. Další specifické krystalické struktury umožní nakódování pro léčení duše z traumat a bolestí, které se přepíší skrze všechny jemnohmotná těla až do našeho fyzického těla. Postupně se budou z krystalu uvolňovat léčebné kódy v lásce a v jemnosti se vše začne pro Vás měnit. Krystal Vás postupně vytáhne do vašeho potenciálu, na Vaše maximum. Krystal na Vás bude vyzařovat svoji energii a Vy můžete cítit lehké pnutí v těle. Procesy hojení mohou trvat u někoho i několik týdnů.
Pomůže Vám přijmout Vaše dary a Vy tak budete moci začít tvořit. Každý takový krystal je napojen na Zdroj a obnovuje se zcela sám.

 Pro každý velký kódovaný krystal, uděláme spolu konzultaci po telefonu, kde Vám načtu Vaše důležitá inkarnační zrození, povím Vám, jak máte otevřené srdce, kde Vaše energie stagnuje, určím kořen problému a Váš možný vývoj v tomto životě. Nabídnu vhodný krystal a většinou již přichází jméno krystalu, které s sebou nese již léčebné kódy.

Pokud již máte u mě zakoupený velký kódovaný krystal, můžete přijít i po letech, na další ukotvení světla (tzv.kontrolu). Krystal se bude ale vyvíjet celý život s Vámi. Proto na dané téma postačí 1 na celý život.

Cesta obsahuje sezení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá krystalová bytost obsahuje jiné krystalické struktury, a ty se mohou plně rozvinout v jiných kódech. Každý krystal má jinou architekturu a je určený pro jinou práci, každý pracuje trochu jinak s člověkem. A toto je potřeba ctít. Jasně vidím potenciál této Bytosti, a proto mohu určit, který krystal je vhodný pro danou práci.

Tato silná krystalová bytost s Vámi naváže partnerství, které potrvá celý život. Je tak vzácný, že postačí 1 tohoto druhu na celý Váš život. Kódy pro tento Krystal mi bylo dáno skrze velice starou světelnou civilizaci, která cestuje napříč časem a prostorem. Léčení bylo jejich velikou doménou..více zůstane zahaleno v síle lásky v krystalu.

Nechť Vámi proudí láska takové síly, jakou jste doposud nezažili.

Příprava zabere asi 2-3 týdny.

Váha se bude pohybovat mezi 2-3,5 kg.

Krystaly ukázka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz