Živé meditace ve světle Horuse

                                                                                                     

 

Vstupte v této živé meditaci na cestu do svého nitra skrze svoje srdce až před oltář Boha.

Zde se Vám budu věnovat zcela individuálně.

Poznejte skutečně kým jste, tak se můžete plně rozvinout. 

Připravila jsem pro Vás vedené meditace pro rozvoj vědomí, propojení se se svým srdcem a nasměrování energie k božím frekvencím.

Již dlouho se nemůžete v životě posunout přes vlastní bloky? Potřebujete se očistit. Jste před důležitým rozhodnutím a chcete získat ještě jiný vhled pro svůj život? Potom jsou tyto živé meditace vhodné právě pro Vás.

Pokud naše rozhodování a celkově konání v životě vychází ze skryté zloby či obecně z nerovnováhy života, tak nás to stejně povede zpět do rovnováhy. Pokud jsem pevně ukotven ve svém srdci a jsem plně ve své síle lásky, tak vše zvládnu a zkoušky projdu bez újmy. Cestu uvidím jasně a já v životě začnu plynout. 

 Předstoupíme jakoby před oltář Boha, kde budeme odpouštět a propouštět Vaše vlastní stíny. Cesta Vašeho života, tak nabyde nové lehkosti a získáte zcela jiný rozměr.

Projdeme společně celou meditaci nebo i více sezení. Naladím se na Vaše srdce, duši, ducha i tělo. Společně vstoupíme do posvátných frekvencích. Zde se vše odehrává jinak. Necháme vstoupit léčivé energie Boha Horuse. Osvícení, kterým Bůh Horus vládne, je hluboce léčivou energií. Pozvedá duši do vyšších rovin světla. Je to cesta zázraků.

Bůh Horus nám pomůže uvidět svůj příběh života zcela nově. Před jeho zrakem se nic a nikdo neschová. Přesně vyjeví, co je potřeba opustit, které cesty nám již neslouží a naopak, kde vedou cesty světla. Nová lehkost života a zbaveni stresu, můžeme vykročit nově a uchopit svůj život jinak.

Společně se podíváme, jak fungují Vaše čakry, které zharmonizujeme. Použiji i jiné léčivé techniky pro celkovou harmonizaci bytí. Budou zde předány Vaše důležité energetické klíče pro konání Vaší cesty.

 Získáte tak nové vibrace pro svoje tělo, nové kódy pro svou duši a lehkost pro svého ducha.

Inspiraci pro svůj život a sílu vše vykonat.

Cesty odpuštění a vykročeni v novém rozměru vědomí, přitáhneme do života nové okolnosti, které jsou cestami světla. Poučili jsme se z vlastních chyb a nyní již můžeme žít naše štěstí, zdraví, lásku i hojnost. 

To je vzlet Boha Horuse

1 položek celkem
AdobeStock 623873044
28 890 Kč

 Vydejte v této živé meditaci na cestu do svého nitra skrze svoje srdce až před oltář Boha. Zde se Vám budu věnovat zcela individuálně. Poznejte skutečně kým jste, tak se...

215
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz