Živá krystalická cesta

Tuto cestu doporučuji těm, kteří již na sobě pracují nebo jsou ochotni přijmout větší změnu ve svém životě a rychleji se transformovat. Pokud si nebudete jisti, kontaktujte mne či máte doplňující otázky. Zde se budeme hluboce transformovat a odevzdávat zacyklené části životů. Budeme se vracet v čase a vše přepisovat.

V rámci tohoto kurzu, si prosím vyberte jeden z kódovaných krystalů, kdy k jeho poslední aktivaci dojde právě během tohoto dne. Krystaly dle Vašeho výběru, připravím asi 3 týdny před zahájením. Pokud si nejste jisti výběrem, kontaktujte mne a pomohu Vás nasměrovat.

Pokud již máte ode mne zakoupený kódovaný krystal, je zde možnost, že můžete tento kurz absolvovat s ním. 

 

1. Krystal nevědomí

Zvolíte - li si tento kódovaný krystal nevědomí, krystalické nevědomí se transformuje a přerodí se do vědomí. Budete v novém bdělém stavu. Pravděpodobně se vydáte více na duchovní cestu nebo začnete chápat Váš i život ostatních z vyšší perspektivy. Nabydete novou lehkost v životě. Můžete se vydat novým směrem v životě. Přehodnotíme svůj dosavadní život a začnete žít hodnotněji. Uděláte si pořádek v životě. Začnete si více vážit samy sebe.

2. Nultý krystal

Zvolíte - li si tento kódovaný krystal, vyzve Vaše části ducha, duše více k Bohu ve Vás samých a otevře zcela nové cesty osudu. Brány budou otevřeny v tento den a bude umožněno vstoupit k hlubší lásce, která se otevře až do úrovně starého světa Egypta.

3. Tekuté světlo bohyně Isis

 Tento krystal je čistým opravdu tekutým světlem harmonie. V hloubce nejvyššího světla dojde k uvolnění a seskupení nových událostí osudu, Vše se jaksi přerodí a znovupovstane ve světle.

Necháme vstoupit očistné energie Anubise, který jako jediný vstupuje do meziprostoru života a smrti a střeží ho, tak, aby nic neprošlo z dola nahoru a z hora dolů. Během jednotlivých inkarnací, zde ovšem zůstávají stopy energií, který jsou nezpracovanými programy života. Takto můžeme nechat uvolnit a očistit se do hloubky.

Dále k nám bude promlouvat bůh Thoth a Horus, který nám ukáže nové možnosti naší cesty života. Předá nám energetické klíče pro konání naší cesty.

Isidina cesta k nám bude promlouvat po celou dobu, zde však bohyně Eset nasměruje naše cesty, abychom se mohli posunout.

Vše se bude dále odvíjet v napojení a dle potřeby.

 

 Tento kurz je určený pouze pro 9 osob. Bude probíhat celý den. V rámci dne bude zajištěn oběd i večeře a pití na celý den. Strava bude vegetariánská. V případě nějakých důležitých informací ohledně Vašeho stravování - alergií apod., mne informujte ihned v poznámce u objednávky.

Živá krystalická cesta se uskuteční 11.11.2023 od 10:00 - 20:00 v Praze (místo bude upřesněno emailem).

Můžete mne kontaktovat již nyní pro rezervaci místa.

pomoc@kridlakrystalu.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz