Zasvěcení do říše Krystalů

110 011 Kč
Vyrovnávací hodnota

Toužíte pracovat s kódovanými krystaly a rozšiřovat zde na Zemi dále jejich krásu? Otevřela se mi tato možnost předávat zasvěcení pro práci s krystaly. Toto zasvěcení mi bylo otevřeno z vůle říše krystalu. Krystaly velice miluji a mám k nim jiný přístup. Velké kódované neodesílám, protože v rámci práce s nimi, se natolik stávají posvátné, že to skutečně nelze.

Ukáži Vám, jak s Krystaly komunikovat, jakým způsobem je možno s nimi pracovat a plnit je novými strukturami. Jakým způsobem fungují kódy v nich takto uložené. Jakým způsobem stahovat kódy pro vývoj člověka a předám Vám zasvěcení do těchto kódů. Obdržíte svůj klíč. Provedu Vás říši krystalu a můžete zde najít silné pomocníky v rovině světla. Stáhnu Vám Vaše kódy pro práci s nimi. Připravím Vám velký kódovaný krystal, který bude Váš pomocník pro budoucí práci s nimi. S ním přijdou Vaše kódy pro práci. Pole Vaší budoucí tvorby se bude odvíjet od Vašeho vědomí. Samotná práce s krystaly Vás velice posune. Jsou to jemně - krásné energie, které se rozsévají všude po těle a posléze do našich životů. Vážím si jich jako světelných bytostí, vím, jak krásná je s nimi spolupráce. 

V rámci této cesty k posvátným Amuletům, Vám připravím velký kódovaný krystal a předám Vám cestu tvorby. V dalším sezení proběhne samotné zasvěcení. Potom již může začít Vaše samotná práce s krystaly. 

Jedná se o zasvěcení srdce. Samotné Vaše srdce touto cestou vykvete a posunete se v životě. I kdyby jste nepředávali Krystaly dále, i tak se budete čistit a otevírat v této krásně - jemně láskyplné cestě.

 

Tato cesta obsahuje 3 sezení. 

Těším se na Vás v cestě do říše Krystalů.

S láskou Katka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz