Umění vědomí Isis - kurzy rozvoje člověka

     Vítejte v kurzech (škole) rozvoje vědomí člověka.    

 

      

 

Jsem velice ráda, že mohu ohlásit vznik kurzů /školy rozvoje člověka, který dostal název Umění vědomí Isis.

V rámci této tzv. školy ovšem nedostanete titul, ale předám Vám energetické klíče pro Vaši cestu života. To co jsem se naučila či mi bylo předáno pro vývoj člověka. Cesta starého světa Egypta je silnou cestou a také velice účinnou. Je to cesta, kdy se stáváme opět božskou bytostí, protože přijdeme k sobě samé - ke své nejniternější podstatě. Většinou se nám nějaká oblast v životě nedaří, protože jsme se vlastně vzdálili sami od sebe. A okolí nám jen zrcadlí, naše vlastní nedokonalosti.

Vydejte se cestou starého Egypta, kde mír a láska vládne, moudrost je zde čerpána a hojnost přesně nasměrována.

Jak již víte, docela dlouhou dobu jdu v proudu královny umění magie Eset, která mne velice jasně vede a pomáhá mi v mé práci nejen s krystaly. Její křídla ochraňují a jsou plné světla lásky a prastaré moudrosti. Myslím, že ani jeden celý život by nestačil na to, pochopit její krásu, sílu a až geniální tvořivost, kterou se vyznačuje.

Sama jsem prošla mnohými zasvěceními starého světa Egypta a byla jsem vysvěcena a dnes již mohu sama zasvěcovat. To zatím ale nedělám..vše má svůj čas.

Obdržela jsem několik energetických klíčů ze starého světa jako například ke kódovaným krystalům. Ti, kteří si ode mne již krystaly zakoupili, vědí, že silně působí i na naše fyzická těla a přepisují a uvolňují cesty našich životů.

V rámci školy rozvoje vědomí, skutečně budeme rozvíjet vědomí. Víte, vše je potřeba trénovat. Když by jste chtěli uběhnout 10 km, tak bez trénování, by jste to jen těžko zvládli. Tak stejně je to v duchovním světe. Je potřeba trénovat a uvolňovat cesty, naplňovat se nekonečnou láskou. Krůček po krůčku lze dojít a naplnit cesty života. Lze žít ve skutečné lásce, hojnosti a radosti, i přesto, že zatím je matrix stále přítomen. I ten jednou zcela zmizí.

Totiž v rozšířeném vědomí, dokážeme lépe uchopit hmotu těla, ducha, duše. Vše je připravené k živému životu. Vše přichází postupně dle stupně vývoje duše člověka. Jednotlivé oblasti lidských životů, se postupně uvolňují a přichází nové cesty, které jsou naplněny láskou, radostí a hojností ve všech směrech.

Hojnost je potřeba vidět nejen tu hmotnou, tedy tok financí, ale hojnost se značí větším rozměrem v oblasti zdraví, vitality, kvalitního života a naplněných cest. 

V pravdě se nám otevírají nové cesty, kde pochopíme, proč je tak konáno v životě vše přijímáme jako zkušenost k pochopení fragmentů naší duše. Tam, kde duše, duch zvítězí, můžeme nazvat cesty naplněné. 

Ze srdce děkuji krásné a slovy nepopsatelné energii stále bdící Isidi, která jest toliko božskou bytostí.

S láskou a úctou

Katka

 

V rámci školy zde naleznete aktuální kurzy pro daný či nadcházející rok. 
V setkáních naviděnou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz