Stavy vědomí Anch / 4 sezení

4 zásadní sezení pro ukotvení se v poli vědomí ANCH. Postavíme 4 pilíře ANCHu. Tyto jsou protkány svatým světlem. Do všech světových stran. Budeme stavět pomyslně na sever, jih, východ a západ. Přestože i v jiných rovinách, ale v naší rovině Země tohle pojmenujeme. Budete propojeni se stavem tohoto světelného vědomí. Tyto pilíře se Vám jakoby zapíší do vašeho pole, které se s Vámi bude pohybovat. Těžko se tohle předává do slov. Vy takto budete moci tvořit a žít šťastněji a hodnotněji.

 O vědomí Anch toho bylo mnoho řečeno, ale podstata prává zůstává stále skryta. Plnou sílu Anchu nemá nikdo. Ten, kdo by tvrdil, že ji obsahuje, zcela jistě o Anchu neví nic. Já mám určitá vlákna, kterými mohu stavět tyto pilíře. Anch je cestou velké svobody. Anch je silou nebe. 

Ten, kdo se bude cítit k tomuto sezení přitahován, nechť vstoupí a možná bude silou nebe překvapen.

K tomuto předání, Vám vytvořím překrásný krystal, který ponese vlákna vědomí Anch. Více o tomto krystalu Vám povím osobně, jak se bude tvořit během našich společných sezeních. Na krystalu budu pracovat i mimo naše sezení.

Jedná se o silné vědomí vedoucí přímo k Bohu. Do slov se těžko předává. Jsou to lité stavy Boha.

Těchto sezení je limitovaný počet. Mám jen pár krystalů vhodných pro toto vědomí.

Doporučuji pro duše, které na sobě pracují již nějakou dobu, jsou otevřené, ale jejich život není plně transformovaný. 

 Pro toho, kdo již dlouho touží po svobodě a již nechce býti s Matrixem více spjatý. 

 

 

 

1 položek celkem
AdobeStock 190652958
Stavy vědomí Anch / 4 sezení
Vyrovnávací hodnota
180 000 Kč

4 zásadní sezení pro ukotvení se v poli vědomí ANCH. Postavíme 4 pilíře ANCHu. Tyto jsou protkány svatým světlem. Do všech světových stran. Budeme stavět pomyslně na sever,...

255
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz