Propisování srdce s Archandělem Metatronem

9 111 Kč
Rozvoj člověka

Vítejte v cestě říše andělů. Tyto sezení mi byly otevřeny a byla jsem k nim vyzvána z říše andělů. Naleznete zde několik cest, které připravili samotní Archandělé. Postupně budu otevírat další, jak bude potřeba. Připravila jsem i meditace s jednotlivými Archanděli, tak, jak mi bylo vyjeveno.

V této cestě se velmi uvnitřníte a neleznete cestu do Vašeho srdce. Společně Vás provedu cestou do energetického chrámu daného Archanděla.

Jako 1. mne vyzval Archanděl Metatron.

V lidských srdcí spatřuji krásy nejvyšší. Jsem ten, který tě povede až na vrcholky hor a ukáži ti, kde jsou tvé cesty, co je potřeba ještě v tvé cestě dořešit a jak se můžeš více očistit. Zažehnu plamen očisty a zapíši tvé nové možnosti v cestě. Tato cesta se začne propisovat do tvého života, však uvidíš mnoho cest, ale jen jednou tě povedu já Metatron. Jsem pochodní, jsem plamenem božím. Dohlížím na tvá úskalí a vidím nové možnosti, která tě dovedou do cest lásky a pochopení života. Zanech smutnu a konej v lásce. Pozvedám svůj plamen ke tvé očistě. Jsem tvůj dar na cestě.

 

V těchto cestách se nese velká milost boží. Jsou to cesty hlubokého propisování z hlubin důsledku až na povrch samotného života.

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Vstoupení do chrámu

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz