Královská cesta / 9 sezení

489 899 Kč
Rozvoj člověka

9 - setkání pro otevření  nového vědomí 

 

Jedná se o velkou duchovní pouť, na které naleznete dary a zcela nové vědomí.

 

 Vykročte cestou rozšířeného vědomí. Postupně projdeme vrstvy, kdy ve vysokofrekvenční energii Vás postupně připravím na přerod do nového vědomí.

Začneme v jednotlivých sezeních pozvolna v jemných meditacích, kdy se budou postupně uvolňovat jednotlivé uzlíky v energetickém systému, které Vás blokovaly.  Jak půjdeme společně dále, vysokofrekvenční světlo a další očistné techniky budou hlubší, vy se tak začnete krásně otevírat novému vědomí, které Vás povede k nejvyšší lásce, hojnosti ve všech směrech a celkově k nově nastolené harmonii ve Vašem životě. 

Vše v těchto setkáváních, se vše bude dít individuálně i časově. Čas zde plyně jinak, budeme se vracet a přepisovat nefunkční oblasti života, vše uvádět v harmonii a nově zapisovat ve vyšších rovinách světla.

Takto budeme pozvolna během našich setkáváních vstupovat do hlubokých a krásných energií boží přítomnosti. Krása, která je věčná, láska, která je nekonečně tvořící a srdce, které se osvěžilo v božím proudu, zbaveno bolestí a smutků. Hodně času budeme věnovat odevzdávání minulosti, necháme vyvstat vše, co bude třeba odevzdat. K tomuto si uděláme speciální staroegyptské obřady odevzdání. Jedno sezení budeme věnovat speciálně srdci, které budeme čistit, rozšiřovat a dáme mu hodně pozornosti. Budou to očistné procesy, které ale uvolní cestu, kde láska vévodí a pramen života duše je věčný. Prostor budeme věnovat i fungování našeho fyzického těla, kterému přivedeme vitalitu a zaměříme se na jeho potřeby a vyzveme ho k pohybu.

Jak půjdeme v těchto 8 přípravných setkání, dojdeme k chrámu Bohyně Eset, kdy již budete připraveni na nové vědomí.

Naše poslední 9. setkání bude rituální, kdy v obřadu Vám předám nové vědomí.

Setkání probíhají u Brna.

 

 Pro rok 2024 jsou 2 volná místa. V případě zájmu mne můžete kontaktovat a vydáme se společně na cestu transformace a zasvěcení do živé lásky Vesmíru.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz