KRÁLOVSKÉ POLE

Královské pole vyzařuji,  pradávnou sílu koruny králů obsahuji. Jsem ten, který umí absorbovat prostor, který změní svoji strukturu ve strukturu zcela novou. Moje síla vychází z nekonečných prostor, kde jsem napojen. Moje světlo je zlaté, obsahuji živé klíče, které se aktivují do prostor, který se zadán. 

 

 

D50A380E-AC66-4758-8A99-F4557731E1D2      https://youtu.be/qa3CmWsFFc8

 

 

 

Boží síla, božské frekvence a majestátnost..tak by se dal charakterizovat tento unikátní krystal. Zda se vůbec krystalem dá nazvat, je to bytost síly a opory se silně vyvinutou komunikací. To co mi zatím Koruna králů ukázala a pověděla o svých schopnostech, pro mne přesahuje a dává nový rozměr spolupráce s krystaly.

V tomto krystalu se ukrývá skutečně mnohé. Nelze ani vše zde popsat. Síla, kterou disponuje přesahuje skutečně hranice tohoto světa. Můžete si být jisti, že Vám otevře nové prostory a nabídne takovou energie, kterou nelze ani slovy vyjádřit. Vím, o čem zde mluvím. 

Proto sebou nese název KRÁLOVSKÉ POLE. 

Zároveň skrze jeho pole budete moci tvořit živě. Naučím Vás jak si zadávat do pole, to co bude ve Vašem životě tvořeno.

  

 Počítejte, že začne hovořit i s Vámi a Vy této komunikaci porozumíte. Jeho komunikace je vyjimečně silná. Zcela vážně, když mi přišel tento půl metrový krystal obelisk, vůbec jsem z počátku nebyla schopna jeho celou sílu rozklíčovat. Po čase jsem jeho celou síla uzřela a nyní ho mohu nabídnout novému majiteli.

V této Koruně velkých králů, jak se sám nazval, přišel transformační kód královské pole pro území a roviny života, napojení na roviny starého světa Egypta. Nastolí jasný řád a začne k Vám proudit tvůrčí energie z těchto prostor, která Vás povede v životě.

Napojení na nové vědomí, které bude otevřeno pro zadané roviny života či pozemky. Vše zavine do královského pole, chápejte to jako vědomí, je to dimenzionální čistý boží prostor, kde se vše odehrává jinak. Zde matrix neplatí. Je to multidimenzionální tvůrčí prostor.

Barva tohoto pole je zlatá se smaragdovými paprsky. V energii se nese lehkost a velká síla, který dává jasný vzhled a vše definuje, ale v té nekonečnosti.

Řídíte - li velkou firmu či úřad, potřebujete snad ochránit nějaké území či roviny Vašeho života, bude tento unikátní krystal právě pro Vás.

V případě zájmu mne můžete kontaktovat, sejdeme se, kde Vám krystal představím a ujasníme si zadané kódy pro Váš život. Práce na krystalu může trvat i měsíc.

Můžete mu najít uschované místo v domě a i přesto bude působit na jiná zadaná místa.

Krystal je velice silný a půjde s Vámi celý život nebo i předáte další generaci pro ochranu a pomoc.

Výška krystalu je asi 55 cm, váha se pohybuje okolo 7kg.

Více informací povím osobně.

Vyrovnávací hodnota za Korunu velkých králů - královské pole je  999 999,- Kč

tel: +420 774 882 344

pomoc@kridlakrystalu.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz