Moje tvorba

Vítejte v prostoru Křídel Krystalů!

Jsem moc ráda, že sem chodíte čerpat svoji sílu. Vážím si každého člověka, i přesto že v nás jsou i temné stránky, tak jsme se vydali na cestu světla. 

Moje spektrum, ve kterém pomáhám duším ke světlu, vychází z rovin San - Šel. Je to nekonečně tvořící prostor, který je účinnou pomocí v životě.

I přesto, že moje duchovní transformace byla hluboká a silná, pořád se posouvám a přijde mi, že čím více vím, tak jdu více do hloubky, a tím chápu ještě hlouběji život od samého základu. A tím nabývám silnější pokoru k životu samému. Přeji každému, ať dojde své cesty světla. Stojí to za tu námahu. Ustát si svoje zkoušky a vydržet a stát se trvalým vědomím, které uzřelo tu nejvyšší krásu. 

V Bohu je nekonečně mnoho cest, takže vždy doporučuji každému, ať se opře o své srdce a následuje jeho cestu. V srdci máme samotné částice Boha. Je to ukrytý klíč, který nás dovede domů. Když jsme připraveni, klíč se zaktivní z té druhé strany - od Ježíše Krista a my můžeme vstoupit skrze boží bránu. Zde se nám začnou vylévat stavy boží. Světlo k nám postupně proudí a jakoby zalévá celé naše bytí.

Miluji svoji práci, poslání s Bytostmi Krystalu. Když jim skutečně porozumíme, tak jejich způsoby tvorby, nás zaskočí. Jejich síla je ohromná. Pochopila jsem principy i alchymii, ve kterých se otevírají, transformují energii a vysílají dále. Dá se s nimi tvořit poměrně velké věci.

Jak jsem hovořila o nekonečně mnoho cest, které vedou přímo k Bohu a o tom, že je vždy důležité následovat svoje srdce, tak moje srdce mne zavedlo k Bohyni ISIS, která byla nejvíce respektovanou Bohyní všemi národy, různých náboženství. Její Svatyně sídlí energeticky blízko Zemi, takže se sem neustále vrací a pomáhá lidem. Právem je nazývána královnou lidí. Jí vděčím za propůjčené dary, díky nimž mohu tvořit a pomáhat lidem.

Ona moji tvorbu ovlivnila nejvíce, mnohé mi v meditacích ukázala, techniky, které bych jinak nikdy nemohla znát. Důležitá je pomoc lidem a láska je dar a my se jí máme otevřít, jak pravila.

Země již vstoupila zcela do nové Éry lidstva. Takové to mezi období je již pryč. Zlatá éra starého Egypta se vrací zpět na Zem. Bude to nádherný čas, který již započal svoji cestu sem.

Já jako duše jsem prošla hlubokou transformací, včetně převibrování těla na rychlejší frekvence. Tohle mohu říci, že je to proces sám o sobě:)

Nyní mám sice mnoho práce ještě před sebou, ale užívám si cestu vědomí, která je protkána blažeností.

Ráda pozoruji duše na jejich cestě životem. Každý jsme skutečně originál a zkušenosti, které jsme dostaly, užijme k vlastnímu růstu. To co je připravené k odchodu, nechejme odejít. To co již čeká na přijetí, přijměte s otevřenou náručí. Otevřete své srdce lásce a naučte se používat svoje vědomí k tvorbě. To je znakem nového vyvinutého svobodného člověka.

V kurzech a setkáních naviděnou.

S láskou pro lásku

KATKA K.

 

 

 

 

 

 

Kde je láska, tam je cesta. Kde je cesta lásky, tam je Bůh.

V Bohu uzříme tu nejvyšší krásu. 

Neboť jsme nalezli náš skutečný domov.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz