Cesty krystalické růže 27.1.2024 - ZASVĚCENÉ SRDCE

39 900 Kč
Rozvoj člověka

Téma: Zasvěcené srdce do cest lásky, štěstí a hojnosti

HLUBOKÉ, KRÁSNĚ - TAJEMNÉ CESTY BOHYNĚ ESET

 

V první části dne se budeme věnovat meditacím, čistění, menším egyptským rituálům, ochranám a každému stáhnu energetické klíče léčení.

Tento kurz je určený pro rozvoj vědomí a především rozvoj srdce. Tady se budeme do hloubky dotýkat svých srdcí, tak abychom naprosto uvolnili tyto prostory i prostory kolem srdce a připravili se pro vstup do nového vědomí. Zde bude předáváno vědomí Bohyni Eset, která pochází z úrovní růží. Vědomí bude předáváno v takové rovině, kterou je každý schopen přijmout a tedy se přizpůsobí možnostem duše.

Celý kurz bude za přítomnosti velkého množství kódovaných krystalů určených výhradně pro tento den. Finální konkrétní kódy ke krystalům, budou přicházet v druhé části dne s novým polem vědomí.  

I přesto, že se jedná o kurz předání vědomí Bohyně Isis, budou zde vstupovat další techniky živého srdce pro otevření a vstoupení cest lásky, štěstí a hojnosti. Nejdená se o zasvěcení k Bohyni Isis, ale předání zasvěcení pro Vaše srdce, tak aby mohlo přijmout frekvence z božích prostor. 

Po otevření srdce k těmto božím frekvencím, budete vstupovat do Vašich cest lásky, štěstí a hojnosti. Vše se bude dít v těchto nových srdečních energiích.

Tyto krystaly bude možné zakoupit po skončení kurzu nebo budou zde v prostoru Křídel Krystalu.

Po celý den bude zajištěna vegetariánská strava (oběd i večeře). V případě alergií mne prosím informujte ihned při objednávce.

Zahájení cesty je v 10:10 - 18:30 hod.

Místo konání je Praha (adresa a další informace budou zaslány přihlášeným v emailu).

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz