Cesty do chrámu / ANDĚLÉ

Vítejte v cestě říše andělů. Tyto sezení mi byly otevřeny a byla jsem k nim vyzvána z říše andělů. Naleznete zde několik cest, které připravili samotní Archandělé. Postupně budu otevírat další, jak bude potřeba. Připravila jsem i meditace s jednotlivými Archanděli, tak, jak mi bylo vyjeveno.

Od mala jsem slýchávala chrámové zpěvy andělů, jsou to takové chorály. Když jsem dříve trénovala jiných způsobem svoje čakry, Archandělé my byli vždy velice nápomocni. Jsou nám lidem blízko, respektive my máme blízko k jejich energii, jsou jemnými esencemi krásy Boha. Vstoupení do jejich energetického chrámu je velkou pomocí a zvlažením se na naší někdy vyprahlé cestě života. Jednotlivé chrámy jsou ještě energeticky -fyzicky ukotvené na různých částí planety Země.

V této cestě se velmi uvnitřníte a neleznete cestu do Vašeho srdce. Společně Vás provedu cestou do energetického chrámu daného Archanděla.

Dle jejich vůle se otevře, co je pro Vás právě potřeba. Vydáte se na cestu léčení skrze tyto překrásné energie lásky.

V každém sezení přijde vzkaz k Vaší cestě života. To co bude třeba, Archandělé vyjeví a bude vyneseno do světla.

Archanděly zde uvádím v pořadí, jak mne vyzvali ke spolupráci.

 1.  Archanděl Metatron

V lidských srdcí spatřuji krásy nejvyšší. Jsem ten, který tě povede až na vrcholky hor a ukáži ti, kde jsou tvé cesty, co je potřeba ještě v tvé cestě dořešit a jak se můžeš více očistit. Zažehnu plamen očisty a zapíši tvé nové možnosti v cestě. Tato cesta se začne propisovat do tvého života, však uvidíš mnoho cest, ale jen jednou tě povedu já Metatron. Jsem pochodní, jsem plamenem božím. Dohlížím na tvá úskalí a vidím nové možnosti, která tě dovedou do cest lásky a pochopení života. Zanech smutnu a konej v lásce. Pozvedám svůj plamen ke tvé očistě. Jsem tvůj dar na cestě.

 

 2.  Archanděl Gabriel

V síle lásky světa vidím krásy i nedokonalosti. Jsem přímým očišťováním a uváděním do cest hojnosti skrze sílu lásky světla. Je potřeba srdce mít křišťálově čisté, aby se uvolnily cesty v dokonalosti boží. Jsem energie nestálou a povedu tě k hlubokým pravdám o sobě samé. Jsem nádobu i obsahem samotných. Má energie je jemná, přesto i to nedrsnější zrno proseje, tak aby nalezlo cestu lásky.

Můj chrám je hluboký a vane zde mnoho nekonečných cest, které se vrství až ke trůnům Boha.

Spatřuji Vás takový, jací jste. Jste mnou rozpoznáni. Jsem nesoucí se síla osudu. Jsem Archanděl Gabriel.

 

V těchto cestách se nese velká milost boží. Jsou to cesty hlubokého propisování z hlubin srdce až na povrch samotného života.

Hluboká laskavost se nese tímto sezením. Silná cesta laskavosti a vyvedení z utrpení.

 

3. Archanděl Rafael

V síle lásky vidím srdce Vašich životů. Jsou to nesoucí se velké dary, které je potřeba aktivovat ve Vašem srdci. Můžete žít život ve spojení mezi nebem a Zemí. Jsem Archanděl Rafael. Vidím Vaše komnaty srdce a posílím místa, která je třeba vynést na světlo. Jsem přímým spojením ke světlu Ježíše Krista.

Vzácné esence Kristova světla se nesou tímto světlem. Archanděl Rafael je velkou pomocí v cestě. On byl od mého mládí jeden z prvních, se kterým jsem navázala komunikaci.

 

4. Archanděl Michael 

Jsem posel boží. Jsem nadějí, která se otevírá v jasnosti zpráv, které přináším. Můj plamen je silný. Pomohu tam, kde je pochopeno a vlastní ego odloženo. Jsem mocí i sestoupením v pravosti ducha se otevírám a nadnáším Vaše nedokonalosti, aby se přerodily v nové možnosti a Vy jste tak mohli vzlétnout ke světlu. Jsem pomocí s Vašim osudem. V mém poli září vše jasně. Odložte staré oděvy hněvu a pýchy, uvolněte se a vykročte ke světlu. Jsem Archanděl Michael, posel boží.

 

Tento mocný Archanděl Vás dokáže povznést nad Vaše utrpení. Jsem silnou oporou a pomocí ve Vaši karmě.

 

4 položek celkem
240 F 383310774 ISMu9yymxI59u1hzzv3zRn212AMA1dTA
9 111 Kč

V síle lásky světa vidím krásy i nedokonalosti. Jsem přímým očišťováním a uváděním do cest hojnosti skrze sílu lásky světla. Je potřeba srdce mít křišťálově čisté, aby se...

276
240 F 383310774 ISMu9yymxI59u1hzzv3zRn212AMA1dTA
9 111 Kč

Vítejte v cestě říše andělů. Tyto sezení mi byly otevřeny a byla jsem k nim vyzvána z říše andělů. Naleznete zde několik cest, které připravili samotní Archandělé. Postupně budu...

273
240 F 383310774 ISMu9yymxI59u1hzzv3zRn212AMA1dTA
9 111 Kč

4. Archanděl Michael  Jsem posel boží. Jsem nadějí, která se otevírá v jasnosti zpráv, které přináším. Můj plamen je silný. Pomohu tam, kde je pochopeno a vlastní ego...

282
240 F 383310774 ISMu9yymxI59u1hzzv3zRn212AMA1dTA
9 111 Kč

Archanděl Rafael V síle lásky vidím srdce Vašich životů. Jsou to nesoucí se velké dary, které je potřeba aktivovat ve Vašem srdci. Můžete žít život ve spojení mezi nebem a...

279
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz