Cesta vědomí Horus

299 099 Kč
Rozvoj člověka

Vítejte v silné cestě stavů vědomí Boha Horuse, jedná se o 3 rituální setkání, kde Vám zprostředkuji předání stavů vědomí Boha Horuse. O tom jaké nové vědomí bude utvořeno, je na samotném Horusovi. Vždy je vytvořeno takové, na které jsme připraveni. Je to silné vědomí pro připravené. Povede nás k ukončování nefunkčních části života a naopak v nás vyzvedne cestu novou, která nás povede do stavů světla. Povede Vás k jasnosti cest a ukáže a zvolá cesty světla do Vašeho života. V setkání uděláme rozbor Vaší cesty, uvedeme do harmonie Vaše čakry, srdce a i se podíváme na fyzické tělo. Všechno se vším souvisí. Vzejdou pro Vás nové možnosti cesty. Kam vstoupit a se kterými cestami se naprosto rozloučit. Cesty života se stávaní jasnými a plnými lehkosti. Život doslova proplujeme a je to tím, že nás Horus nese. Takové propojení je darem nebes. On sám je prodlouženým božím okem. On sám je samotným osvícením. Spouští víry v těle, které odnáší nedokonalosti života. Jeho energie vzletu je hluboce osvobozující. S novým vědomím přichází několik vzkazů toho, co přichází i toho co odchází. To je síla Horuse. Má klíče k času i kolu osudu a mnohé další. Naše tělo je nástrojem tvoření, tvořme plně. Tak se stanou naše cesty lehkými a naplněnými.

 Takové nové vědomí s Vámi bude pracovat celý život a naopak se může i stát, že se natolik posunete, že se Vaše vědomí může posunout - přerodit znovu do vyšších stavů. Vše se odvíjí od vyspělosti duše samé.

Uvedu to na příkladu. Budete stát pod rozkvetlou jabloní a čekat na zralá jablka. To je například stav Vašeho vědomí. Soustředíte se na plody a nic moc jiného nevnímáte. Horus Vás dle svého uvážení, se rozhodne posunout do výšky koruny stromu, to bude Vaše nové vědomí. Najednou život uvidíte z jiné perspektivy a naleznete nové možnosti ve Vašem životě. Nebo se posunete ještě výše do silně tvůrčí energie. Vše je možné. Horus také poukazuje na cesty štěstí a zázraků.

Je to naprosto silně - zvláštní vědomí. Jasnost, která přichází, je jako chladivý vánek.

To je majestátně - překrásný HORUS.

 Doba setkání je individuální. Čas zde bude plynout jinak.

 Ve vzletu Horuse naviděnou

Katka 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz