Staroegyptské kódované svíce

Svíčky 7 pečetí lásky

Pečeť bdící Isidy

Mohu pro Vás nakódovat dle aktuálního stavu Vašeho bytí. Je to očistná, otevírající nové možnosti, dle toho, co právě potřebujete. Doporučuji maximálně 1 za rok, pokud neřešíte nějaké extrémní situace v životě. Energie bohyně Isis je velice silná a již nepotřebné programy jakoby vypálí. Navíc pro Vás stáhnu vhled k Vaší situaci či aktuálního nastavení Vaší životní cesty. Podle toho, co pro Vás vyvstane.

Pečeť lásky a hojnosti bohyně Hathor 

Je určená k otevření hojnosti a lásky ve všech směrech. Kódy této bohyně se aktivují v plameni. Velice oblíbená svíčka. Nechte vstoupit sílu a krásu této bohyně Hathor. Příliv energie lásky je veliký.

Pečeť harmonie boha Horuse Nacházíte se ve víru událostí nebo v takzvaném zkouškovém období a máte pocit, že nevíte, kterou cestou se právě vydat? Tak tato harmonizační svíce bude pro Vás ta pravá. Aktivní kódy Boha Horuse napomáhají vracet Vaše bytí do neutrality, odkud můžete vzlétnout. Nejprve je někdy potřeba nazřít události z vyšší perspektivy. A je někdy umění zůstat ve svém středu a poté začít konat v jasnosti Vaší cestyJsme multidimenzionální bytosti. Z bodu nula můžeme uchopit náš život ve zcela jiné formě chápání. Vše se začne dít v novém proudu události. Ve světle všeho.. v napojení promluvil bůh Horus

Pečeť léčení energie Anch 

Energie Anchu je tak hluboká a velice silná, která otevírá nové možnosti nejen pro naše těla, ale i duše. K její pravé síle klíče musí býti dáno. V plameni svíčky se kódy Anchu aktivují a začnou zapracovávat cestu léčení na všech úrovních. Velice silná svíce.

Pečet'moudrosti cesty boha Thovta

Postup dále v životě. Zanech smutku. Nové cesty se otevírají v pravdě s moudrosti života. Aktivní kódy obsažené v plameni svíčky, vypálí cestu pro nové skutky. Otevírání cest nových, je možné vždy. Změna se děje.

Pečet' slunce boha Ra

Je silnou sluneční svící s aktivními kódy boha Ra. Pracuje silně se solárem i přímo s napojením na Zdroj.

Pečet'Lotosu

Je energie duchovního probuzení, čištění a vzestupu i cestě k osvícení. Velice zajímavá energie pramenící z Lotosu. Část je viditelná a další vstoupí v čase života do Vaší cesty. U této svíčky netřeba více slov, více odhalí sama v plameni.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz